alice830313812

itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu itibaren Texas

itibaren Texas

alice830313812

Bu harika bir kitap - gerçekten koltuğunuzun kenarında tutar.

alice830313812

Sanctuary'nin bitişi ile bu kitap arasında, 1800 Where R U'nun tamamen daha iyi bir sonuca varmasını ummuştum. Bazı iyi noktalar var, ancak kitabın çoğu yetersiz kalıyor. Bu başka bir karakter odaklı kitap, merkezi gizem sadece Rob'u kız kardeşini bulmak için Jess'e geri getirmeye hizmet ediyor. Koşulların çok farklı ve daha tehlikeli olmasına rağmen, Jess'in bulunmasını istemeyen çocukları bulduğu ilk kitaba geri arama olmasını seviyorum. Jess’in travma sonrası stresiyle daha fazlasını yapmayı gerçekten istedim. Kitapta, Orta Doğu'daki deneyimlerinden sonra bahsediliyor, ancak hikayede asla büyük bir rol oynamıyor. Kabus görmekten bahsediyor, ancak kitabın başlangıcında elverişli bir şekilde durmaları ve ayarlaması zor olacağını düşünüyorum. Bunun yerine, karakter planı, Jess'in hayatıyla gerçekten yapmak istediği şey etrafında yönlendirilir. Büyük karakter anı, kitabın sürünmesi ya da kurtarıcı çocuklarla değil, onun yerine annesini anlatıyor. Rob’un komplo, The Princess Diaries'deki Michael’dan kaldırıldı: Jess ve Jess'in kendisinin layık olduğunu kanıtlamaya çalışırken kırıldığı zamanı harcıyor. Sanırım Rob'un yolu daha inandırıcı, ama onun için “Oh, btw, şimdi bir kız kardeşim var” dışında pek bir şey yok. Şaşırtıcı bir şekilde, Douglas 4 ve 5 kitapları arasında en ilginç karakter gelişimine sahipti. onu gördü, hayatına devam etmeye ve şizofreni ile uğraşmaya başladı. Missing You'de kendini bir hedefle kendinden emin bir konuşmacıya dönüştürdü. Tüm dizi boyunca Douglas'ı sevdim, bu yüzden mutlu bir son aldığını görmek beni güldürdü. Keşke bu kitap daha iyi olabilirdi, gerçekten hiçbir yere gitmeyen ilginç arsa konuları çok vardı. Jess tarafından “Asla bulamadığım tek kişi kendimdi” hakkında özetleniyor, ancak kitaplar sırasında yaşadığı her şey göz önüne alındığında, sanki yaşamda yolunu kaybetmiş gibi hissetmiyordu . Bunun yerine, kitap sadece gevşek uçları tamamlıyor ve bir sonuç olarak adlandırıyor gibi geliyor.

alice830313812

Bir süredir bu kitabı aldım ama yakın zamana kadar özenle okumaya başlamadım. Çamaşır yükünden sonra yük katlanırken Ridgemont High'da Hızlı Times'ı izlemek endişe vericiydi. Çocuklarımın bu karakterler gibi ortaya çıkmasını istemiyorsam dün başlamam gerektiğine karar verdim!

alice830313812

I really enjoyed reading this book. It's about traveling, one of my dreams is to travel around the globe. It isn't only about traveling, it's about love, living, everything. It's hard to define this book, but one thing is sure you have to read it! One more thing if you were asking yourself what wanderlove is (i know i did), i loved this explanation: "Wanderlove is about forgetting the bad things and focusing on the good. Out with the old and in with the new.” edit: i forgot, drawings are amazing! like this one, but you'll find much more in the book, so read it!