adri_sofia

Adriana Pe Pe itibaren 38027 Montes TN, İtalya itibaren 38027 Montes TN, İtalya

Okuyucu Adriana Pe Pe itibaren 38027 Montes TN, İtalya

Adriana Pe Pe itibaren 38027 Montes TN, İtalya

adri_sofia

Aslında lisede Fransızlara rastladım. Ayrıca Fransızca bir oyun prodüksiyonu gördüm.

adri_sofia

Bir kitabı bir gün içinde veya olabildiğince hızlı bir şekilde okumak birkaç farklı nedenden kaynaklanabilir. İlk olarak, yazı o kadar ilgi çekicidir ya da konu o kadar ilginçtir ki, metin boyunca ilerlersiniz. Genellikle belirli bir kitabı okuma eyleminin bir tür anestezi olabileceğini düşünüyorum. Çoğu zaman "anestezi" gerçek dünyadan saklanma arzusu olabilir. Diğer zamanlarda, bir yudumda bir kitabı yutuyor çünkü okuduğunuz şey çok rahatsız edici veya musallat, sadece başınızı yere koyup geçiyorsunuz, hepsini bir anda kabul ediyorsunuz, böylece daha sonra korkunç derecede perili değilsiniz. Bunun yerine hafif perili. Bu ikinci sebep, Geek Love'ı olabildiğince çabuk bitirmemizin nedeni. Bedenle ilgili endişeler ve korkular konusunda korkunç bir şekilde cılızım ve bu kitapta maça vardı. Ben sadece "ucube gösterisi" Binewski çocukları demek istemiyorum. Söz konusu karakterlerin çoğunda zihinsel ve fiziksel düzeyde meydana gelen manipülasyonlar ve izinsiz girişler hakkında daha fazla konuşuyorum. Arzu, insan cehaletiyle deforme olmuş insanlar, Lil Binewski'nin anlayış yöntemleri ve sonuç olarak bebekleri gibi kendilerini dışa doğru ifade eden her türlü içsel nedenler. Bu kitabı sevmek istedim çünkü arkadaşım Courtney bu kitabı çoktan okumuştu. Sonunda kendimi ciddi gibi buldum, ama aşk değil. Aşkın anlar vardır, özellikle ikizler için doğum günü atın ortaya çıkışı. Aniden, kurduğu tüm küçük şeyleri aldım ve sonunda nerede planladığını görebiliyordum. Kesin bir "A-ha!" an. Ancak Dunn, çalışmalarında kutlayacak çok az şey bulmuş gibiydi. Hayat çok umutsuz ve karakterleri için çok candan geliyor. Konfor bulmak için hiçbir şeye güvenilemez. Sevdiğimiz insanlar başarısız olur ya da yanlış anlar. Burada "kapanış" yok. Ayrıca, Dunn'un mini otobiyografisini sonunda okumamış olsaydım. Okumaların çoğunda hissettiğim bir şeyi doğruladı: tarzının çoğunun kaba ve kendi kendine öğretildiği. İlginç konuşma kalıpları ve argolarının bayat karakterizasyonlarını örtmek istediği zamanlar vardı. Çok fazla gevşek uç kaldı. Bununla birlikte, Geek Love, çiğnemek için bir ton ton malzeme veren eşsiz ve rahatsız edici bir kitaptır. Kaba noktaları için, Dunn'ın sesi tamamen kendi ve nadir bir gösteri için sizi çekecek.

adri_sofia

Hepsi orada ve kimsenin size söylemediği, ne kadar komik olduğu. Güldüm ve ağladım, çok sevdim ama durmaya devam ettim. Özellikle bu kitapta, yazımın tadını çıkarmak için gerçekten mücadele ettiğim ve belki sadece birkaç haftada bir kitap toplayan bir yamaya çarptı. Şimdi ona geri döndüm, ama bu bir mücadeleydi! Serinin sonuncusu (ve yaşamı boyunca yayımlanmamış) olarak, bu kitapta ihtişam patlamaları oldu, tekrarlayan ve tutarsız görünen bölümleri takip etti. Yapabilseydi, çoğuna kırmızı bir kalem almış olabileceği hissine kapılıyorsunuz ...

adri_sofia

Pretty good. Kept me interested

adri_sofia

Ok, I just received this book in the mail from bn.com, and I open to the first page and discover that this author's only other book is about... marijuana. Hmm. I'm still going to give it a try, but I'm definitely a little skeptical.

adri_sofia

I'm stuck with this book--picking it up, dreaming about lapis-lazuli-encrusted spittoons and pith helmets, and then putting it back down as my life trundles on without it. Perhaps I'll go back to live with it for a while. It seems like one of those people that needs committment, assurance that you'll be his friend even if you don't call for months on end.