rully-in

Rully Z Z itibaren Lyavonavichy, Beyaz Rusya itibaren Lyavonavichy, Beyaz Rusya

Okuyucu Rully Z Z itibaren Lyavonavichy, Beyaz Rusya

Rully Z Z itibaren Lyavonavichy, Beyaz Rusya

rully-in

Bu kitap harikaydı. Yeterince tavsiye edemez. Asla böyle bir şey okumadım - esasen romantik yaşamlarıyla ilgilenmeyen ve alışveriş hakkında tamamen endişe etmeyen kadınlar hakkında (yirmili yılların ortalarında olmasına rağmen) yeni bir tür roman gelmesi. Daha önce bir kitapta bu kadar çok arkadaşımı hiç tanımadım, daha fazlası olmalı.

rully-in

Martinez, Meksika'dan Amerika Birleşik Devletleri'ne yasadışı göçün en iyi, en insani hesaplarından birini yazdı. Bu kitabın nasıl düzenlendiğini özellikle takdir ettim. İlk yarıda, küçük bir taşra kasabasını ziyaret etme deneyimlerini anlatıyor. Oradaki insanlar fakirdir ve ekonomi neredeyse tamamen ABD'de yapılan çalışmalardan kaynaklanmaktadır. Amerikan şehir içi kültürü, bu küçük kasabaya göçmenlerle birlikte geri döndü. Kuzeydeki yolculuklarında başarı elde edenler ile çok fakir kalanlar arasında gerginlikler var. Kitabın ikinci yarısında Martinez, bu küçük Meksika kasabasındaki ailelerin çoğunu ABD'deki konutlarında ziyaret ediyor. Çok hoş olmayan topluluklarda bir yer bulma konusundaki sıkıntılarını anlatıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde sosyoekonomik merdivenin dibine yakın olan birçok ailenin menşe topluluklarına döndüklerinde zengin oldukları düşünülüyor. Sonuçta, bu harika bir kitap. Kesinlikle Meksika ve ABD arasındaki tüm göç hikayesini anlatmaz, ancak önemli bir kısmını anlatır.

rully-in

It was written with the help of a handbook of how to write a mystery. Everything was in its place, but it didn't stand out in any way, everything was a bit bland, the story, the people, the mystery. Solution to the mystery came in the form of an easy way out, enter the culprit who wanted revenge because of improbable reasons that screamed of bad soap opera standard idea. Its like the author thought of a sticky situation, and imagined what would she do if that ever happened to her. And still the reactions of people felt contrived and unnatural.Its one book that made me feel that it would be good if i read even faster, to just get it over with.

rully-in

This book is special. Read it now. The poetic writing may not be for everyone but I never found it cliche or false. I spent so long reading this just because I wanted to picture every little description. In the beginning of both parts I found myself trudging through a little but once I got past that I was hooked in.