samina01

Sam Ina Ina itibaren Pysarivshchyna, Poltavs'ka oblast, Ukrayna itibaren Pysarivshchyna, Poltavs'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Sam Ina Ina itibaren Pysarivshchyna, Poltavs'ka oblast, Ukrayna

Sam Ina Ina itibaren Pysarivshchyna, Poltavs'ka oblast, Ukrayna

samina01

önerilen

samina01

Çok iyi bir kitap çünkü onu indiremedim ve tüm karakterlerden tamamen nefret etmeniz gereken bir kitap okumayı çok sevdim. Yine de sonunu sevmedim ve genel olarak bitirdiğim zaman oldukça depresyonda olduğumu sevmedim. Ancak iyi bir yazı.

samina01

Yazar, suçlamadan hikayeyi anlatmak için harika bir iş çıkardı. Eğer bizimkileri de anlamasını istiyorsak, başka bir kişinin kültürünü anlamanın ne kadar önemli olduğunu fark etmenizi sağlar.

samina01

Twilight'ın popülaritesinin ardılı olarak bu kitabın etrafında biraz hype duyuyorum (gerçek duygularım olmayan bir franchise, bundan zevk alan insanlarla iyiyim dışında). Her ikisi de Açlık Oyunları'nın film uyarlamasının yıldızı Jennifer Lawrence'ın yıldızı olan Winter's Bone ve X-Men: First Class'ı gördükten sonra, bunu kontrol etmek için kendime aldım. Tekrar tekrar belirtildiği gibi, romantizm dokunuşuyla olsa da, Battle Royale ve diğer Big Brother ve diğer baskı tipi hikayelere benzer. Gerçekten keyif aldım, etkili olmak için yeterince acımasızdı, ancak yine de Genç Yetişkin kurguya sıkıca yerleştirildi. Bence görmek için sabırsızlanacağım mükemmel bir film olacak. Hikayenin buradan nereye gittiği konusunda biraz ihtiyatlıyım, ama bir şansım olduğunda kesinlikle kontrol edeceğim!

samina01

Really enjoyed "Catching Fire". Definitely makes me want to read "Mockingjay".

samina01

I listened to this on CD, and it made for an interesting travelogue. The author travels around the globe to the most and least happy places, as defined by a Dutch study, and tries to discover what makes people happy. It's the simple stuff...

samina01

** spoiler alert ** I really did not like this book when I first started it. It took me about 100 pages to get into it, but after that, I found it okay. I thought it was very well-written. I wouldn't use the word enjoyable to describe this because it's an incredibly depressing book. It's hard for me to really say what I feel about this one. I guess I liked it but I had a lot of problems with the plausibility of many of the developments in the book (e.g. the romance between Kathy and Lester and pretty much everything about the ending). I really did not enjoy the ending but in a way, it seemed to be the inevitable conclusion. I can't really imagine another ending to this tragic tale. I don't know. I'm really confused about my feelings on this one. Perhaps it was just too unsettling for me to admit that I actually liked it more than I disliked it.

samina01

it's a wouderful book.