rens_m

Rens Van Den Meijdenberg Van Den Meijdenberg itibaren Jhagar Pur, Uttar Pradesh 209863, Hindistan itibaren Jhagar Pur, Uttar Pradesh 209863, Hindistan

Okuyucu Rens Van Den Meijdenberg Van Den Meijdenberg itibaren Jhagar Pur, Uttar Pradesh 209863, Hindistan

Rens Van Den Meijdenberg Van Den Meijdenberg itibaren Jhagar Pur, Uttar Pradesh 209863, Hindistan

rens_m

Bu sadece hamile babalar için gördüğüm en iyi kitap değil, aynı zamanda anne baba adayları için gördüğüm en iyi kitap olabilir. Elbette, odak noktası babanın hamilelik ve partneri ile olan ilişkisidir, ancak bu kitap meseleleri eşit ve sakin bir şekilde ele almak için mükemmel bir iş çıkarmaktadır. Yazar, daha erkeksi (eski bir deniz) olsa da, babaları hiper-erkek bir rol haline getirmek için güvercin deliği açmaya çalışmıyor ... bunun yerine olması gereken şeylere çok modern ve hassas bir yaklaşım getiriyor bir baba. Aslında bu, okuduğum erkekler için yazılan en iyi feminist sonrası kitap.

rens_m

Çok ilginç bir okuma. "Geleneksel aileler" hakkında çok fazla vızıltı var ama bu gerçekten ne anlama geliyor? Coontz, gerçek "geleneksel" ailelerin neler olduğunu görmek için ABD'deki ailelerin tarihine bakar. Görünen o ki hiç düşündüğümüz şey değil. Babamın işe gittiği ve annenin ve çocukların evde kaldığı geleneksel aile sadece çok zenginlerin ayrıcalığıydı. İki şey yüzünden bir yıldızı ya da öylesine çaldım: kitap bir ders kitabı gibi okuyor - Çekici ve yeterince kuru olmayan yeterince kurgu olmayan bir kitap okudum ... yapılabilir. Ayrıca, yazar görüşleriyle oldukça sol kanatlıdır ... hepimizin önyargısı vardır, ancak zaman zaman şeyleri ele alması biraz fazla liberaldi (benim için bile!).