eladmua

Elad Mualem Mualem itibaren Vibaño, Asturias, İspanya itibaren Vibaño, Asturias, İspanya

Okuyucu Elad Mualem Mualem itibaren Vibaño, Asturias, İspanya

Elad Mualem Mualem itibaren Vibaño, Asturias, İspanya

eladmua

Alaycı olmayan inceleme: Oldukça iyiydi ve kendi yolunuzu yapma ve takip etme, kendinize karşı dürüst olma, başarısızlık korkusunun yolunuza çıkmasına izin vermeme gibi çok temel ve çok iyi mesajlar vardı. kitaptaki tüm dini konuşmayla biraz karıştı, Coelho'nun maneviyattan tamamen ayrılamayacağı bir şey. Yine de güzel bir okuma oldu. Gerçek inceleme: Paulo Coelho'nun hippi kıçını davul dairesine geri götürmesi gerekiyor. Temel olarak, söylediği şey, kalbinizi takip ederseniz her şeyin iyi olacağıdır. Çok sığ, Euro merkezli bir bakış açısı ve Byrne'nin Sırrı hakkında duyduğum eleştirilere çok benzeyen bir bakış açısı. Eminim ki, herhangi bir üçüncü dünya ülkesinde tamamen becerdin ruhlar sadece Kişisel Efsanelerini takip etmedikleri ve Dünya Ruhunun dilini öğrenmedikleri için tamamen berbatlar, değil mi Paulo? Paçuli batırılmış boru rüyalar başka bir yerde orospu çocuğu seyyar.

eladmua

Okumaya devam edecek kadar iyi, ama övülecek kadar ilginç olmayan kitaplar var. Bu böyle bir kitaptı. Malloren evreninde yer alan film, Arradale Kontesinin yakınında yaşayan yeni evli bir çift olan Prudence ve Catesby'yi içeriyordu. Aslında, kardeşinin terk edilmesi ile mücadele eden doğaçlama kahraman ile başlıyor ve bazı yerel sorunlularla başını derde sokuyor. Sarhoş, parasız bir kahraman onu kurtarır ve bir şekilde onu güvenli bir şekilde evine teslim eder. Asla bir öpücükten geçmemelerine rağmen, birbirlerinin varlığıyla paylaştıkları bir tür konfor var. Ama ikisi de hayatlarındaki kötü durumları hakkında fazla bir şey yapamazlar. Prudence'ın annesi kısa süre önce öldü, kardeşi Aaron, kız kardeşinin bakımına karşı iğrenç. Cate, bir Earl'ün rezil olan 2. oğlu, çoğunlukla 'mükemmel' ailesi tarafından sevilmiyor. İlk toplantılarından sonra, Prudence'in kardeşinin yardımını talep ettiği zaman geçer, sonunda onu brutish bir erkekle evlenme teklifini kabul etmeye zorlarken, Cate'nin ağabeyi ölür ve kardeşinin mirasçı üretememesi nedeniyle Lord Malzard'ı terk eder. Cate, Prudence'i onunla evlenerek dürtü üzerine kaderinden kurtarır. Ama garip bir şekilde, ikisi yabancı olsa da, birbirleriyle uyumaksızın birbirlerini sevmek için yavaşça büyürler. Aslında çift, son sayfaya bile evliliklerini bile tamamlamadı. Ona bir orgazm verdi ve yeterli cinsel çekiciliği vardı, ama cinsel ilişki yoktu. Her neyse, Prudence, iki kız kardeşi, bir erkek kardeşinin karısı, diğer kız kardeşi ve engin bir kayınvalidesi ile Catesby için mükemmel bir kontes haline gelmek zorunda. Başlangıçta Prudence'yi sevmedim. Birincisi, tam olarak kahraman bir malzeme değildi - çok gerçekti, çok kusurluydu. Seksi bir isme sahip olmadığı için Catesby de benim standartlarıma uygun değildi - en azından bu benim teorim. Ama sonra Bayan Beverley'in bize şok edici bir doz gerçek aşk verdiğini fark ettim. Genellikle okuduğumuz zihin çözücü, ruh tüketen şehvetli türler yerine, burada seksin bariz bir şekilde kullanılmadan yavaşça büyüyen bir aşk hikayesi vardı. H / h arasındaki gerilim azaldı, ama oradaydı ve orta sınıftan bir kadının istasyonda yükselirken Lady Malzard olmak için yaşayacağı zorlukları gördük. Prudence'ı anlamaya geldim ve Cate gibi (Ateşli dizileri Barrons ile okuyorum, bu yüzden başkalarını sevmek zor). Genel olarak, iyi bir kitap oldu. Ama kusurları var ve esas olarak yavaştı. Hala şaşırtıcı bir şekilde bitirmek istedim, ama cansızdı (ya da aslında şehvet yoktu). Bu 3 1/2 yıldızlı bir kitap olduğunu söylemek daha doğru olurdu.

eladmua

Bu yazı veya benzeri bir şey değil, içerik yüzünden okunması zor bir kitaptı.

eladmua

Vaov! Söyleyebileceğim tek şey vay canına. Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Daha önce okuduğum zombi romanlarına tamamen farklı bir bakış. İnceleme için gelmek için daha fazla.