orerram009f3e

Iver Mart Mart itibaren Kormdi, Bangladeş itibaren Kormdi, Bangladeş

Okuyucu Iver Mart Mart itibaren Kormdi, Bangladeş

Iver Mart Mart itibaren Kormdi, Bangladeş

orerram009f3e

Bu kitabı Joyce veya Pynchon'a benzeyen insanlara katılmıyorum. Tabii ki katmanlı bir metindir, ancak tamamen izlemenizi beklemez. Almayı tercih ederdiniz ... (kayıp klişe bir terimdir; 'yönünü kaybetmiş' daha uygun olduğunu düşünüyorum.) Bu kitaba başlamak için zamanım yoktu ve okul çalışmamı yaparken okumak zorundaydım, bu yüzden üstesinden gelmek çok uzun sürdü. Onu alıp yere sermek gerçekten kitabın hızını attı, ama bir süre daha yapmaktan gerçekten çok heyecanlıyım. Gözünüzü korkutmayın: bu kitaba ulaşılabilir

orerram009f3e

Inda'dan başlayarak bu dizinin tamamını yeniden okudum ve hepsi hakkında ayrıntılı yorumlar yazmak istedim; bu yüzden uzun süre "şu anda okumakta" oturmasına izin verdim. Ne yazık ki, an geçti ve bu diziyi çok sevmeme rağmen, içinde o kadar çok şey var ki, bu kadar sonra adalet yapacak bir inceleme yazabileceğimi hissetmiyorum. Temel olarak, grimdark olmadan ahlaki karmaşıklığa sahip karmaşık, destansı fantezi seven herkes bu kitapları okumalıdır. (İstisna: Çok sayıda POV hikayesinden yoğun bir şekilde hoşlanmıyorsanız bunları okumayın, çünkü Smith tamamen çoklu POV'larla ilgilidir!) Smith'in bunu bir kuadrilojiye genişletebildiğine sevindim, çünkü gerçekten nereden gelmesi için dört kitaba ihtiyacı vardı O gidiyordu. Bir zamanlar inanılmaz derecede yakın olan iki karakterin Inda ve Evred'in ilişkilerini asla tam olarak onaramadıkları ve hayatlarını yarı yabancılaşmış olarak bitiremedikleri için üzülmeme rağmen, bunun sonu doğru geliyor. ve kör noktalar. Her biri, kendi yollarıyla, yarı mutlu bir son alır.

orerram009f3e

Müthiş yaratıcı ve zeki - Keşke Almanca biliyor olsaydım, orijinalinde okuyabilirdim. Kitaplar ve edebiyat hakkında kitaplar sevenler için harika - anagramları izleyin. (Ör. Mantho Snam'ın tüberküloz kahramanı olan "Alplerde Büyücülük" adlı romanı.)

orerram009f3e

Aman tanrım bu çok iyi! Ah! stephenie meyer tekrar yaptı !!

orerram009f3e

Historical portrayal is excellent; but corruption is the ill, not capitalism; socialism as a cure is bolted on.

orerram009f3e

Hot! Always like Miranda Lee's books, she write extremely hot sex scenes and often with plot surprises

orerram009f3e

Another fiction centered around King Arthur and Camelot, yet this novel (part of a trilogy) is ambitious, compelling, well written, and allows Gwenhwyfar to be a real heroine.