1070016208fa0d

itibaren Yarove, Sums'ka oblast, Ukrayna itibaren Yarove, Sums'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu itibaren Yarove, Sums'ka oblast, Ukrayna

itibaren Yarove, Sums'ka oblast, Ukrayna

1070016208fa0d

Kötü değildi. Onu aldığımda beklediğim gibi değildi, ama oldukça iyiydi. Hemen hemen bu konuda büyük bir şikayetim var: Gerçekten herhangi bir gevşek ucu bağlamadan sona erdi. Burada, düzeltilecek planlardan bahsetmeden düzeltmeden kalan sorunlar var. Bu ikinci bir kitap varsa kabul edilebilir, ancak değilse çok can sıkıcı bir durum. Her durumda, uygun zamanlarda ağlamam için yeterince iyiydi, bu yüzden benden bir yıldız çıkartması alıyor.

1070016208fa0d

Hepinizi berbat edin, bu kitabı beğendim (DaVinci Kodu da). Peki ya tarihsel olarak doğru değilse? Komik. Bu bir sayfa çevirici. Eğer bu konuda iddialı olmak istiyorsan, tamam. Bazen bir kitap okumakta sorun yoktur ve bilirsiniz, her minik yönü anımsayın. Sadece tadını çıkarın.

1070016208fa0d

Excellent story of the artist and her extreme behaviors that made he intriguing to all who encountered her. Mary lived for art and her frugality drove her to create with whatever she had. Very misunderstood, she lived her life as she wanted and not to the beat of conformity. Very good read.