voicesoftheearth

Robin Bush Bush itibaren Kılıçpınarı Köyü, 58660 Kılıçpınarı Köyü/Koyulhisar/Sivas, Türkiye itibaren Kılıçpınarı Köyü, 58660 Kılıçpınarı Köyü/Koyulhisar/Sivas, Türkiye

Okuyucu Robin Bush Bush itibaren Kılıçpınarı Köyü, 58660 Kılıçpınarı Köyü/Koyulhisar/Sivas, Türkiye

Robin Bush Bush itibaren Kılıçpınarı Köyü, 58660 Kılıçpınarı Köyü/Koyulhisar/Sivas, Türkiye

voicesoftheearth

Bu iyi, eski moda bir hayalet hikayesi: ilgi çekici; koyu; moody; gizemli ve ürkütücü. Kraldan daha fazla Dickens - en azından erken Kral - yani korkutucu olmaktan daha şüpheli (ve sisli, puslu İngiltere'de, hikayeden gerçekten belirgin olmayan bir zaman diliminde ayarlandı.) Aynı zamanda yeterince yavaş ortaya çıkan bir sırdır. aynı zamanda gerçekten ne olup bittiğini tahmin etmeme (doğru bir şekilde ortaya çıktı) izin vermek için yol boyunca yeterli ayrıntıdan vazgeçerken beni ilgilendirmek için. Her zaman bundan zevk alıyorum, çünkü bazen çözülme komplosu söz konusu olduğunda biraz yavaş olabilirim. Sonuçta, "karanlık ve fırtınalı bir gece" için iyi bir masal.

voicesoftheearth

Bu kitap umduğum gibi değildi, ama iyiydi. Oz Büyücüsü'nün tanıdık öyküsüyle daha fazla örtüşen bir kitap umuyordum, ancak yazar bunun yerine neredeyse tüm kitabı (kısa olmayan) yeni yerleri, karakterleri ve olayları tanımlamaya harcadı. Bu kararla ilgili bir sorunum yok, ancak kötü bir şekilde yürütüldüğünü hissediyorum. Yeni kreasyonların çoğu sıkıcı ve gereksizdir ve birçok durumda yazarın kolay yolu çıkardığı görülmektedir. Kitabın tamamı size önemli bir şeye bina hissi verir, ama asla olmaz.

voicesoftheearth

The poetry and hardship of northern New Mexico and the roots of or psyche....