cadabrastudio

Cadabra Studio Studio itibaren Arula, 67411 Valga County, Estonya itibaren Arula, 67411 Valga County, Estonya

Okuyucu Cadabra Studio Studio itibaren Arula, 67411 Valga County, Estonya

Cadabra Studio Studio itibaren Arula, 67411 Valga County, Estonya

cadabrastudio

Canlı Cussler'in kitaplarında ortaya çıkma şeklini seviyorum. 2001 yılında yayınlanan bu kitabın NY Dünya Ticaret Merkezi'ne terör saldırısı içermesi ürkütücüdür.

cadabrastudio

Bu kitabı incelemek için biraz zamanımı aldı. Yine, Gladwell'den sıkıldım (bu onunla ikinci deneyimim). Ben Blink birkaç şey ve Devrilme Noktası bir avuç şeyler var itiraf ama sadece hype alamadım. Belki de benim için çok konuşuldu. Ben esir düşmeyi bekliyordum. Filan filan. Kesinlikle Freakonomik Devrilme Noktası daha iyi keyif aldım. Tanıdığım insanları Mavenlere, Satıcılara veya Konektörlere yerleştirmeyi denedim. Kitap hakkında daha fazla düşünmeye boş bir resim çiziyorum. Geçen hafta bitirdim. Uh. Sanırım bir şeyler öğrendim.

cadabrastudio

Bu kitap gerçekten uzun, 800 sayfadan fazla, bu yüzden başlamak için biraz isteksizdim. Ve gerçekten 140 sayfa sürdü, ama şimdi dizideki bir sonrakini okumak için sabırsızlanıyorum.

cadabrastudio

Translating...

cadabrastudio

Bu kitap sizi henüz bulunmadığınız bir dünyaya götürüyor. Sizi Himalayalar'da kurar ve sizi Marianas açmasının altındaki kilometrelerce yere düşürür. Harika garip okudum. Eylem, bilim, hortlaklar, hatta her şeyde berbat bir eşek uzun hikayesi var. Bu kitabı yılda bir kez okudum ve asla eskimiyor! Her seferinde bir karakterle başlayan iyi düşünülmüş bir hikaye, kitabın ortasında büyük bir travers ve bir katilin sonuna doğru bir tırmanış var. Film gibi okuyan bir kitaba ihtiyacınız var, bunu okuyun. Bu arada, "The Descent" filminin bununla ilgisi yok, kitabın ilk planını sökmekten başka. Bu kitabı okursanız filmi izlemeyin, sadece sizi kızdırır.

cadabrastudio

Have been wanting to read this one for a while and found it at the library today in with their new arrivals.