mgasplundh

Madeleine Asplundh Asplundh itibaren Le Rozel, Fransa itibaren Le Rozel, Fransa

Okuyucu Madeleine Asplundh Asplundh itibaren Le Rozel, Fransa

Madeleine Asplundh Asplundh itibaren Le Rozel, Fransa

mgasplundh

Bu kadının yazı stilini seviyorum. Çok eğlenceli ve zevkli. Bu özel kitabı bir hevesle okudum, çünkü ismini kapakta gördüm ve iş yerimdeki öğle tatillerinde okumaya başladım. Eski bir neslin kadınlarına yönelik olmasına rağmen hala güldüm ve hepsinden keyif aldım. Özellikle aşkı ile ilgili kısmı New York'ta olduğu belli bir daireyle ilişkiye girdi.

mgasplundh

Bu "Mezuniyet için Mükemmel" olarak pazarlanmış olmasına rağmen, Ekim ayında çocukların Cadılar Bayramı kostümleri için bir fikir düşünmeleri gerektiğinde bunu görebiliyorum. Araştırma için bir kariyer seçmek zorunda kalırlarsa 2. sınıf öğrencileri tarafından da kullanılabilirler (bunu anaokulunda mı yoksa birinci sınıfta mı yapıyorlar?).

mgasplundh

Bu çok komik, çok yanlış, iyi geliştirilmiş bir karakter dizisidir. Anti-kahraman üzerinde ağır. Ve kesinlikle herkes için değil.

mgasplundh

Bu mükemmel bir kitaptı. Okumalısın! Başlangıçtan bitişe kadar yoğundur ve yazı sıkı ve temizdir. Karakterler zorlayıcı ve inandırıcı. Arsa her zaman ileri gider ve iyi biter. Bu kitap bazı büyük okuma için tavsiye ederim!

mgasplundh

Tuhaf. Sadece garip.

mgasplundh

Yazma hakkında okuduğum ilk ders kitabı olmayan kitap. Lamott yazar olmanın ızdırap ve düşkünlüğü hakkında konuşuyor. Bu, yeniden okuduğum birkaç kitaptan biri. Bunu her aldığımda "bu benim için yazıldı" diye düşünüyorum.

mgasplundh

Bu kitabı dizideki ilk kitaptan çok daha fazla sevdim. Daha mantıklı görünüyor ve ilkinde kafa karıştırıcı değildi. İlk kitapta, karaktere ya da herhangi bir şeye giriş yoktu. Bu ikinci kitap olayları daha net açıkladı ve hikayeyi takip etmek daha kolaydı. Neredeyse ilk kitap bir prequel olmalıydı.

mgasplundh

Fantastic stuff! I adore Jennifer Estep's Gin Blanco stories -- this new series is tremendous fun as well. It is aimed at the YA market, and this shows at times, but I devoured it in one go & started googling straight away to see how long I might have to wait for no 2 in the series....