wessam-eissa

Wessam Eissa Eissa itibaren Bürnük Köyü, 37300 Bürnük Köyü/Tosya/Kastamonu, Türkiye itibaren Bürnük Köyü, 37300 Bürnük Köyü/Tosya/Kastamonu, Türkiye

Okuyucu Wessam Eissa Eissa itibaren Bürnük Köyü, 37300 Bürnük Köyü/Tosya/Kastamonu, Türkiye

Wessam Eissa Eissa itibaren Bürnük Köyü, 37300 Bürnük Köyü/Tosya/Kastamonu, Türkiye

wessam-eissa

Harika bir kitap. . . karmaşık ve katmanlı. . ve tabii ki, en çok sevdiğim, ilginç karakterler.

wessam-eissa

En sevdiği alıntı: "Bu turun amacı, belki de hayatım bile, Amerikalıların bir şeye inanmaları gerekmediğini fark etmelerini sağlamak için, tüm hayatları boyunca söylendikleri için. seks veya uyuşturucu size bunun yanlış olduğunu söyler.Kendi ahlakınızı yalnızca deneyimle belirleyebilirsin.İnsanlık sürekli insan olmak için affetmek zorunda değildir; insanlık bir birey olarak suçsuz bir varoluşa öncülük eder. , Tanrı fikrinden vazgeçerseniz ve kendinize inanırsanız, dünya sona erer. "

wessam-eissa

TAMAM. Sadece film tanıtımlarını gördükten sonra okuduğumu itiraf ediyorum:) Lahiri'nin genel olarak yazmasını seviyorum ama bu sadece. Belirli bir sahneyi tanımlamaya gelince, o kadar iyidir ki neredeyse kahveyi koklar ve esintiyi hissedersiniz. Hala filmi görmek zorundayım.

wessam-eissa

RYOB mücadelesinde Kitap 6. Challange'da sayılan son 3 kitabı satın aldım, ancak bu kitaptan sonra sahip olduğum kitapları okumaya başlayacağım. Kitaba İngiltere'ye uçuş sırasında başladım. Bu kitaba dayanan 2 film inanılmaz ve kitapları almak zorunda kaldım. En şaşırtıcı bulduğum şey neredeyse 3 farklı kitap olabilir. Kitapları filmler kadar inanılmaz bulamadığımı itiraf etmeliyim, ama kitaptan gerçekten keyif aldım. İngilizce'ye çevrilmiş bir Rus kitabı, Moskova yaşamına ve Rusya'ya tam olarak anlayamayacağım birkaç referans var. Ancak hikayeler gerçekten zorlayıcı ve aydınlık ve karanlık, iyi ve kötü arasındaki mücadele harika. Anton'un, kahramanı, kendi hafifliği ve bulanık ahlak çizgileriyle mücadele, hikayenin en iyi parçasıdır. Day Watch'a ve diğer devam filmlerine hazır olacağım. Bu, bir süredir okuduğum en iyi fantezi yazılarından bazıları.

wessam-eissa

Çok ilgili bir kitap.