miroslavko

Miroslav Malko Malko itibaren Geren Köyü, 78600 Geren Köyü/Safranbolu/Karabük, Türkiye itibaren Geren Köyü, 78600 Geren Köyü/Safranbolu/Karabük, Türkiye

Okuyucu Miroslav Malko Malko itibaren Geren Köyü, 78600 Geren Köyü/Safranbolu/Karabük, Türkiye

Miroslav Malko Malko itibaren Geren Köyü, 78600 Geren Köyü/Safranbolu/Karabük, Türkiye

miroslavko

Dün bu kitabı okumayı bitirdim ve ilgimi çekti. Boneshaker, geçilmez olmadan karmaşık bir şekilde yazılmıştır ve noktayı ilgilendirmeyen hikayenin 'sesinde' tarihsel bir tonda lüksleşir. Umutsuz ve ölülerin devriye gezdiği duvarlı, zehirli bir şehir haline gelen bir Seattle hikayesi. Briar Wilkes, ilk elden kaynaklanan felaketi yaşadı ve birçoğu, kocasının on altı yıl önce dehşetten kurtulmak için kocası olduğunu söylüyor. Şimdi babasının iyi ismini kurtarmak için duvarın üzerinden geçen oğlunu kurtarmak için şehre geri dönmek zorunda, Briar'ın bilemeyeceği bir görev mümkün olmayabilir. Beni Boneshaker hakkında şaşırtan bir şey, kitabın ilk katı yığını için ona geri dönmek için çekilmememdi. Hiç de fena değildi ve beni düşürecek bir şey yoktu. Sadece onu bıraktığımda, The Gone-Away World veya son zamanlarda okuduğum diğer kitaplar için olduğu gibi dünyaya geri dönmeye aç değildim. Ancak, olaylar hızlanmaya başladığında bu kısmen değişti. Boneshaker güçlü, güçlü yazılmış karakterlerin hikayesidir ve kilit oyuncuların çoğu kadındır. Bu, ortamın alternatif tarihine katlanmış zengin tarihsel düşünce damarları ile yaratıcı ve karanlıktır. Zevk aldım ve dizideki bir sonrakini okumakla ilgileniyorum. Sanırım sayfadan çıkmadı, yüzümü / beynimi aç ilgi kancalarıyla yakaladı ve sonra bırakmadı, ama keyif aldım.

miroslavko

Bu kitap, "Küçük" veya "Prenses" dışında "Küçük Prenses" in günümüzdeki modern versiyonundan başka bir şey değildi. "Büyük ve Korkunç Bir Güzellik" çok acı verici bir okumaydı. "Dedikoducu Kız" ile daha tutarlı sığ kızlarla ve dramalarla dolu olan bu kızların arkadaş mı yoksa "çılgınlık" mı olduklarını bile söyleyemezdiniz. Bray'nin amacı okuyucunun Viktorya dönemini deneyimlemek için zamanda geriye dönmek istemesi olabilirdi. Bu kitap büyülü olmaktan uzaktır ve büyülü bir dünya kavramı pek açıklanamamıştır ve çok az mantıklıydı.