jirka

Jirka V V itibaren Zëmnec, Arnavutluk itibaren Zëmnec, Arnavutluk

Okuyucu Jirka V V itibaren Zëmnec, Arnavutluk

Jirka V V itibaren Zëmnec, Arnavutluk

jirka

İyi hikaye, iyi yazı, ama biraz koştu. Ya birkaç yıl daha ya da birkaç sayfa daha gerekiyordu.

jirka

Kemal'in tarihini ve modern Türkiye'yi yaratmasını, Yunan / Türk sınır cemaatlerinin trajik sonuçlarını ve Gelibolu seferini, hepsi güzelce yazılmış, sempatik bir köy ve sakinleri portresi içinde anlatmayı başarır. Ortodoks Hıristiyan ve İslami özgüllükler ve dışarıdakilere nasıl göründükleri hakkında gerçekten komik bazı bitler.

jirka

Bunu sevdim! Kısa ama tatlı.

jirka

Otantik ilişkilerin yerine geçen görünüşlerin önemi. Saygınlığın bir parçası olan, ancak çok azına bağlı bir karakter. Şimdiye kadar okuduğum en nazikçe yazılmış kitaplardan biri.

jirka

Konu: Bu kitabın özetine bakarak, güzel ve hafif bir okuma gibi görünebilir. Hikayenin, romantizm gibi, aslında kitabın hafif kısımları olan kısımları var, ancak Savannah'ın astımı, arkadaş ve aile ilişkileri gibi daha ciddi şeyler de var. Bunun güzel, hafif bir okuma gibi görünmesini gerçekten sevdim, ama aynı zamanda ciddiydi. Karakterler: Tüm ana karakterleri sevdim. Onlarla ilişki kurmak çok kolaydı. Bir çok insan Savannah'nın gerçekten zeki bir öğrenci olduğu hakkında yorum yapıyordu, ama yine de 'değil' ve bazı uygunsuz dilbilgisi gibi kelimeler kullanıyor. Bunun kitaba hoş bir dokunuş olduğunu düşündüm. Savannah'ın sesi olarak yazılan Güney aksanı, hikayenin en sevdiğim bölümlerinden biriydi. Wow Factor: Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Güzel bir ışıktı, yine de ciddi bir okumaydı. Yaz hakkında size hatırlatmak için bir tür ışık okumak istiyorsanız, Nefes kesinlikle öyle.

jirka

Sevdim! Sizi bir seyahat, iyi yemek, tarih, maneviyat, Tanrı, kendini keşfetme, acıyı, mizahı ve daha fazlasını aşma yoluna götürür!

jirka

Kim zaman içinde birlikte olmak için kaderlenmiş iki ruh için yumuşak bir nokta yok? KİM? Demek istediğim, size ve her şeye geri dönüş yolunu bulmak için ayrıldığınız insan eti için bin yıl beklediğinizde, muhtemelen arkadaşlık hayatınızda cehennem, ama güzel romantik bir yüzüğü var, öyle değil. değil mi? Evet, özgürce itiraf edeceğim - iki ruhun hepsi bana ulaşıyor. Bu şiddetli ve tutkulu ve destansı sevginin olması gereken her şey. Keva'nın ikisini üzerine bağladıktan sonra yaşamak zorunda kaldığı trajedi türüne atmak ... şey, biraz yürek parçalayıcı. Öncelikle, Rife'ın adını seviyorum. Garip değil mi? Gerçekten yapıyorum. Her okuduğumda "Cooool" gibiydim. Yani, Rife sınırda. Çatlamaya hazırlanıyor. O yoğun ve seksi ve "tatilde" iken bir cinayet soruşturmasının ortasına çekildiğinde, sadece bırakmasına izin veremez. Öldürülen kadınlardan biri gizemli bir şekilde aniden ölmediğinde onun sürprizini hayal edin. Evet. Tabağında çok şey var. Keva da onu kolaylaştırmıyor. "Dostum, sen ve ben, epikiz" gibi. Sadece bunu gerçekten söylemiyor. Başka kelimelerle ifade ettim. Ona inanılmaz şeyler anlatıyor ve Rife onlarla anlaşmak zorunda. Yani, o kadar çok seçeneğe sahip değil. Keva'nın geçmişine verdiğimiz bakışları çok beğendim. Kız kongreyi rüzgara fırlattı ve kalbini takip etti. Evet, geçmişin olayları trajik bir şekilde sona erdi, ama onlara dokunan ve onun için giden bir şey gören bir insana saygı duyuyorum. Zaman yolculuğu, seksi ruh arkadaşları ve rahatsız edici bir kötü adam bunu eğlenceli ve ilginç bir okuma yapar. -Kelly @ Paranormal Okumak

jirka

I guess I like a satisfying read and this was that. Good plot and characters. Oddly enough, I didn't read the jacket of the book when my friend loaned it to me, so I didn't realize it was part of a trilogy. Hence the FOUR star rating. I wanted it to just be a really good book, which it was, but with its own FINAL ending. I may read the other two parts someday and will probably resist seeing the movie because, unless they spend the time and money to make it that filmmakers did for the LOTR trilogy, I just can't imagine they will cast it as well as how it was cast in my head.