kathkrnd

Katherine Karnadi Karnadi itibaren Kugluktuk, Nunavut, Kanada itibaren Kugluktuk, Nunavut, Kanada

Okuyucu Katherine Karnadi Karnadi itibaren Kugluktuk, Nunavut, Kanada

Katherine Karnadi Karnadi itibaren Kugluktuk, Nunavut, Kanada

kathkrnd

Zor okuma, ancak yine de büyüleyici. İlginç sorular sorulur. Örneğin, sadece görevden ödün vermeyen bir parçayı değiştirmek için tüm programı riske atmaya değer mi - ama parça arızalanırsa, görev ve yaşamlar kaybedilebilir mi? Santa Susana Saha Laboratuvarı'nda işçi güvenliği konusundaki uzlaşmaz vaatlerin ardındaki zihniyeti anlamak için, çevresel tehlikelere ve nesiller boyu toplum güvenliğine önemsiz bir şekilde göz ardı etmek için, bu kitabı cevap aramaya aldım. Uzay Mekiği Adam Motoru SSFL'de test edildi ve belki de okumaları yoluyla yöntemlerine dair bir fikir bulabileceğimi düşündüm. Hala yapsam da yapmasam da emin değilim - ama şüpheli etiklerinin bazılarına nereden geldiklerini görüyorum.

kathkrnd

Bu kitap, ödemelerin ABD'de nasıl çalıştığına dair çok iyi bir genel bakıştır. Çok popüler olmayan (ve sıkıcı!) Ama günlük yaşam için çok önemli bir konuya çok fazla ışık tutuyor. Dahası, çok hızlı bir inovasyon zamanında olduğumuzu da vurgulamaktadır. Oldukça pahalı bir kitap, ama bence, benim durumum için, her şey para ve ödemelere olan ilgim nedeniyle, buna değdi.

kathkrnd

I have read this book over and over and over - and LOVE it. Thomas is a wonderful character who I absolutely fall in love with (it's ok - he's 11). The twists and turns of the plot are wonderfully written.

kathkrnd

A pretty comprehensive book on international human rights... sort of like the bible on it. a good primer for anyone wanting a good intro to the subject. haven't read it in a few yrs, but i think i recall being slightly disappointed with its handling of certain topics ... i think it glosses over a few topics that i thought deserved much more attention. i forget which ones, haha... what a terrible review. [edit] as j.kou said, yes, it is a textbook so it's dense and for the most part boring. hm, yeah... read something.