unbridled

HU Mengyu Mengyu itibaren Yemmemadu, Karnataka 571214, Hindistan itibaren Yemmemadu, Karnataka 571214, Hindistan

Okuyucu HU Mengyu Mengyu itibaren Yemmemadu, Karnataka 571214, Hindistan

HU Mengyu Mengyu itibaren Yemmemadu, Karnataka 571214, Hindistan

unbridled

Aslen şu adresten gönderildi: http: //whippedcream2.blogspot.com/201 ... Bir cadı, bir sihirbaz ve bir kurtadam ... Ah, benim! Raina'nın dünyası, yatak odasında ayakta duran heykelin aniden kaybolduğunu keşfettiği gün baş aşağı döner. Nedenini merak ediyor, ancak dikkati onu arkadaşı olarak almaya eğilmiş bir alfa kurt adamdan uzak durmaya odaklanıyor. Koruma büyüleri çok fazla şey yapabilir ve ancak Michael, vücudunun algılayamadığı zarar demekse. Yine de yakın olduğunda korkmuş hissetmeye yardım edemez ve sonunda yardım çağrısı cevaplanır. Aleric'in kayıp heykeline çok benzeyeceğini veya ruhunun çalınması tehlikesi olduğu haberiyle birlikte geleceğini düşünmüyordu. Şimdi sinir bozucu kurt adam geri döndü, ama bu kez Michael'a dokunduğu zaman, terör en son hissettiği şey. Şehvet, sihir ve erkekler ... bir kız daha ne isteyebilir ki? Raina'nın muhtemelen ruhunu kaybettiği küçük bir konu var ... Bayan Kitts, bu kahkahalarla dolu ve seksi hikayeyle beni bir kez daha okuma ayaklarımda tutmayı başarıyor. Diyalog esprili ve karakter benzersiz. Bazı sahneler biraz aniden değişti, bu da hikaye akışının bir kısmını bozdu, cadı ile sihirbazı ve kurtadam arasındaki ırksal anlar bunun için yapılmış olandan daha fazla. En sevdiğim karakter, tanıdık yılanı Raina ile yaşayan alaycı, lanetli bir sihirbaz şeklinde geldi. Percy ve Raina'nın 'yaşlı evli bir çift' bir ilişki var ve Percy'nin hikayedeki zafer anı harika. Paranormal romantizm hayranları kesinlikle bu yeni hikayeyi Bayan Kitts tarafından kucaklayacaklar.

unbridled

İkinci Dünya Savaşı sırasında Japon Amerikalılara nasıl muamele edildiğini anlatan harika bir hikaye. Bu kitap, insanlığı ve insanlık dışılığı tanımlayan eylemleri göstermektedir. Ortam çoğunlukla Seattle'dadır ve bu süre zarfında Çin ve Japon kültürleri hakkında çok şey öğretir.

unbridled

Afganistan'ın hikayesi, diğer bazı hikayeler gibi, Taliban'da ve ondan önce yaşamın iniş ve çıkışlarından geçer. Afganistan'daki günlük yaşam bugün bile zorlu bir çaba gibi görünüyor.

unbridled

Güzel, basit bir kitap. Herkes, küçük şeyleri ve lider yaşamdaki bir kılavuzu hatırlatmak için hayatları boyunca daha fazla kez olmasa bile en az bir kez okumalıdır.

unbridled

Wharton, okuyucuya karakterlerinin kusurlu, işlevsiz yaşamlarında bir röntgenci olma fırsatı sunan unutulmaz bir hikaye yazdı. Hikaye, bugünün sosyopolitik ideolojileri ışığında daha da rahatsız edici hale geliyor. Bazen Wharton'ın titizlikle "Yatağını yaptın, şimdi içinde yat" dedi. Belki de bu onu en iyi bilinen kitaplarından biri yapan amaçlanan ironidir.

unbridled

Read this when in college many moons ago. Good reading.

unbridled

I loved everything about this book, from the characters, plot and noirish setting. I could even handle the surrealism of the golum (spelling?) which I don't usually stomach well.