hannajaeun

Hanna Jaeun Jaeun itibaren Antoncí 92000, Dominik Cumhuriyeti itibaren Antoncí 92000, Dominik Cumhuriyeti

Okuyucu Hanna Jaeun Jaeun itibaren Antoncí 92000, Dominik Cumhuriyeti

Hanna Jaeun Jaeun itibaren Antoncí 92000, Dominik Cumhuriyeti

hannajaeun

Özellikle iyi yazılmış veya araştırılmamış ve bazen biraz gereksiz. Büyük bir sosyolojik atılım ortaya çıkarmaz, hatta hayatımızın bu aşamasında karşılaştığımız sorunlara gerçek çözümler sunmaz. Yaptığı şey, yaşamlarımızı "yetişkinler" olarak anlamaya çalışırken çok yalnız hissedenlerimiz için bir topluluk duygusu sağlamaktır. Herkesin başarılı olduğunu ve birlikte olduğunu ve yaptığınız her şeyin yanlış olduğunu düşünüyorsanız, bu kitap size, sizden daha fazla --- insanlardan gelen düzinelerce hikaye aracılığıyla herkesin bir şey olduğunu gösterecektir. geçer. Ve bunun üstesinden geleceksin. Bu anlayışlı olmasa bile rahatlatıcıdır ve bazen birisinin hissettiğiniz şeye bir isim koymasına yardımcı olur.

hannajaeun

Tüm Roman Roman türleri, kadınların erkeklerin istediklerine dair temel bir yanlış anlaşılmaya dayanır ve bu kitap bir istisna değildir. Paranormalin bir tutamına rağmen, çalkalanmış bir potboiler.

hannajaeun

Bu kış aylarında okumak güzel olurdu mevsimsel bir kitap. Geçmişe benzer bir geri dönüşten bahseder, böylece bir hikayedeki geri dönüşleri açıklamak için kullanılabilir. Kitap oldukça kısadır bu yüzden anaokuluna ve birinci sınıf öğrencilerine okurdum. Kış aylarında yapabileceğiniz farklı şeyler hakkında nasıl konuştuğunu seviyorum.