Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay e-kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19. Ay Adım Adım, uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış, çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde aktivite yapılabilen ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir gelişim setidir. Miniklerin ay ay gelişimlerine göre hazırlanan setler 9. aydan 48. aya kadar zihinsel, duygusal-sosyal, cylinder ve dil gelişimlerini destekler. Bu setin hazırlanmasındaki amaç, çocuğun hayatındaki önemli kişilerle yakın bir ilişki halinde dış dünyayı deneyimlemesine olanak sağlamak ve öğrenmeyi günlük yaşantı içinde desteklemektir. Karşılıklı duygusal alışveriş, keyif alma hali, odaklanma, keşfetmekten alınan haz, çocuğun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimi için son derece önemlidir. Pek çok araştırma, çocuğa bakım veren kişi ile kurulan böylesi ortak bir paylaşımın, çocuğun gelişimine olan katkısının büyük olduğunu göstermektedir. 9– 48 ay arası çocukların gelişim süreci bütün yaşamlarını biçimlendirir. Duygusal-sosyal, cylinder, dil ve zihinsel gelişimlerinin temeleri bu dönemde atılır. Kişilikleri oluşmaya başlar, yetenekleri ve becerileri bu dönemde gelişir. Adım Adım, ane ve babaların bu dönemi doğru yönetmeleri ve çocuklarına verecekleri eğitime planlı destek için tasarlanmıştır. ADIM ADIM' ın her aya özel hazırlanmış seti, çocuğunuzun zihinsel, duygusal/sosyal, dil ve cylinder gelişimini destekleyen bilgi, donanım ve etkinlikleri içerir. Setlerin içinde, Aktivite Kitabı: İlgili aya islet gelişim tablosu, aktiviteler, aktivitelerin amaçları, ebeveynlere yönelik talimatlar ve önerilerden oluşur. Gelişim Tablosu: Aktivite kitabının içinde yer alan tablo, çocuğunuzun aya özel gelişimini anlatır. Oyun malzemeleri: Her aya uygun aktiviteleri uygulamaya yönelik oyun malzemeleri içerir. Ebeveyn/Çocuk Kitapları: Aya özel çocuk kitapları ya lip ane babalar için bilgilendirici kitaplar yer alır. Hikayeler: Çocuğunuzun yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştirir. Çocuk Şarkıları: Çocuklar için özel hazırlanmış ve çocuklar tarafından seslendirilmiş şarkılardır. Makaleler: Uzman pedagog ve psikologlar tarafından hazırlanmış makaleler ane ve babalar için yönlendirici bilgiler içerir. bulunur.

:

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: MİKADO YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 79,00 TL

Kitap eleştirileri

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay

lukasmunch

After half a year out of college, I have experienced a prestigious but exploitative internship, a few months of unemployment, and my real induction into the working world (as a government employee). These experiences forced me to confront my own neuroses after years at a high-stress university - my inability to handle free time and cultivate a life outside of work and my fears of being useless. And so it seemed like time to read Weber. I definitely identified with this book more than I would like to. Granted, I had to slog through the really dense section about obscure reformation personalities. (I hadn't heard the name Ulrich Zwingli since that reformation history class I had to take in high school!) But I'm glad I'm read it, and the last 10 pages were heartbreakingly good.

2020-12-22 08:14

balikucreative

Ben bir sanat inekiyim. Ne söyleyebilirim

2020-01-06 01:10

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay okumak itibaren EasyFiles

5.3 mb. indir kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay indir itibaren OpenShare

5.9 mb. indir ücretsiz

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay indir itibaren WeUpload

5.3 mb. okumak kitap

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay indir içinde pdf

4.3 mb. indir pdf

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 19.Ay indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Adım Adım Bebek Eğitim Seti 25. Ay Adım Adım, uzman pedagog ve psikologlarca hazırlanmış, çocukların aylık gelişimine özel, kitap üzerinde aktivite yapılabilen ve çocuğunuzun gelişimini destekleyen bir gelişim setidir. Minik...