Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder e-kitap

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scot Snyder Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scot Snyder & James Tynion İv "Bu yıl okuduğum en iyi çizgi romanlardan biri belki de en iyisi. Snyder ve Capulo şov yapmıs. Bu kitap, formlarının zirvesindeki iki adamın isi. Hikaye anlatıcılıgı konusunda kendilerine güvenleri hiç bu kadar fazla olmamıstı. " -State-of-the-art York Position- "Karakter gelistirme konusunda çok saglam, dünya yaratma konusunda dikatli ve hikaye anlatımında yenilikçi. Bu serinin gördügü en iyi çizimlerle bezeli. " -IGN- Yarasanın Doğuşu Süper kahramanlar çağı başlamadan önce Batman masumları korumak ve kötüleri cezalandırmak için kanatlarını açmadan önce Gotham Şehri'nin başına buyruk oğlu Bruce Wayne yılarca ortalıkta görünmedi. Ancak bu headgear da onun ihtiyacı olan karanlık perdesiydi. Bruce, Gotham'ın sokaklarında bir sürü farklı kılıkta devriyeye çıkıp yüzü olmayan bir kahraman olarak kariyerine başlıyor. Scot Snyder, Greg Capulo, Dany Mıkı Ve Rafael Albuquerque'den oluşan çok satan yaratıcı ekip Batman: Yıl Sıfır - Gizli Şehir'de Kara Şövalye'nin kökenine ve onun Ridler, Crimson Pot ve daha fazlasıyla olan kin karşılaşmalarına dudak uçuklatan yepyeni bir bakış sunuyor.

:

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: JBC Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder

starkcorpcom

Ben * bu yakın * bu bitmemiş kütüphaneye döndürme hakkındaydı. Keşke! Genellikle külkedisi türü "makyaj" hikayeleri tapıyorum. Yine de bundan bir keyif almayı çok zor buldum. Anlatım sadece garip. Birinci kişi (Jemima) ve üçüncü kişi her şeyi bilen kişi arasında (oldukça sık, hatta orta sahnede) geçiş yapar ... üçüncü kişi anlatıcısının bir tutumu vardır ve bir çeşit vaazdır. Jemima Cinderella gibiyse, anlatıcı ona yardım etmek için asla gelmeyen ama yine de kötü kararları için Jemima'yı azarlama ihtiyacı hisseden peri vaftiz annesi olabilir. Jemima, meslektaşına aşık olan ve istediği işi alamayan aşırı kilolu, sefil ve güvensiz bir kadın olarak kitaptan başlar, çünkü menajeri onun üzerinde daha az nitelikli ama daha çekici insanları teşvik eden bir domuzdur. Amerikalı bir adamla internet ilişkisi kurduğunda, yalan söylemeye karar vererek başarılı bir t.v. ve kendisinin ciddi bir şekilde düzenlenmiş bir fotoğrafını gönderir. Jemima kilo verme ve hayatını değiştirme kararı alır, ancak daha sonra egzersiz ve kısıtlayıcı yeme ile o kadar takıntılı hale gelir ki, bu kitabı okuyan herkesin yeme bozukluğu olduğu açıktır. O aslında üç ay içinde 100 lbs kaybetmek olarak tarif !! Neyse ki Jemima için, kitaptaki hiç kimse, sinsi anlatıcı (okuyucunun hayır, anoreksik olmadığını güvence altına alma ihtiyacı hisseden) de dahil olmak üzere, büyük bir sorunu olduğunu fark ediyor gibi görünüyor. Arkadaşları onu tebrik eder ve işte terfi alır. Yakışıklı internet erkek arkadaşıyla tanışmak için Amerika'ya uçuyor. "Tamam ama ne zaman olumsuz tarafa gideceğiz?" Diye düşündüm. Bu kadının ciddi bir yeme sorunu var! Kitabın ilerleyen kısımlarında birkaç tıka basa gidiyor, ama hiç sorun değil. Kitabın sonunda Jemima yemeğe bu kadar takıntılı olmayı bırakmaya "karar verir" ve işte bu. Bu bölüm, yeme bozukluğu çeken herkese inanılmaz derecede aşağılayıcı olmalı. Tabii, hala yalnız ve Amerikalı erkek arkadaşı (elbette) olmak için kırıldığı tek şey değil. Ama gerçekten, bu yıkıcı davranıştan ötürü hayatında sürekli iyileştirmeler var gibi görünüyor. Dünyanın yüzeysel bir yer olduğunu biliyorum, ama o yüzeysel değil (ya da belki de yeterince yorgun değilim?). Ben de aşk ilgisinden çekici bir şey bulamadım, Ben. Bu kitapta sürekli olarak zengin ve güçlü kadınlardan gelen ilerlemelerle savaşıyor. onu her gün görmediği zaman onun düşüncelerinden. Tüm bunlar, bu iki kişinin birbirlerini gerçekten sevebileceği fikrini satın almayı son derece zorlaştırdı. Evet, bu kitaptan nefret ediyorum! Ben woudln't kimseye tavsiye.

2020-01-19 22:03

oktaydanli

Sadece sevilmek isteyen bir hokey kızı hakkında sevimli bir kitap. O bana 5 yıldız vermek için kır üzerinde biraz fazla ev, ama okudum sevindim. Her yaş için iyi hissediyorum bir kitap oldu. Bunu almak için 7 hafta boyunca kütüphanede bekletme listesindeydim çünkü Stephenie Meyer web sitesinde bir zorunluluk olarak yayınladı. Çocuğun gücü var!

2020-01-09 16:10

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder indir itibaren WeUpload

3.4 mb. okumak kitap

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

Batman: Gizli Şehir (Cilt 4) - Scott Snyder indir içinde epub

4.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

...

Harley Quin Cilt 1: Şehrin Ateşlisi Türkçe Çizgi Canonic - Amanda Coner Sayfa Sayısı: 24 İç Basım: 135gr Parlak Kuşe Kapak: 350gr Parlak Kuşe Cilt: İplik Dikiş Baskı: 1. Baskı....

Batman Kara Şövalye Dönüyor - Flat-out Miler Batman Kara Şövalye Dönüyor - Flat-out Miler Dünya'nın en çok satan Batman Çizgi Romanı. Modern çizgi romancılığın bu şaheseri, karanlık bir dünyayı ve ondan daha prosecutor karanl...

...