Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) e-kitap

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Honeymon In Vegas (Vegas'ta Balayı) KAHKAHALAR ATIRACAK KADAR KOMİK! James Can (The Elder / Baba), Nicholas Cage (Challenge Of) ve Sarah Jesica Parker (“Sex And The City”), sıradışı bir anlaşma üzerine kurulu, bu müthiş komedide şeytan üçgeninin üçgenin üç köşesini oluşturuyor (WCBS-TV). Jack Singer (Cage) bağlanmaktan delicesine kormaktadır, ancak daha çok korktuğu şey güzel öğretmen sevgilisi Betsy’yi (Parker) kaybetmektir. Bu yüzden sadakatini kanıtlamak için Vegas’ta küçük bir törene razı olur. Ama thug Tomy Korman’la (Can) 60,0 dolarlık kötü bir bahse girince, evlilik düğümü ve Jack’in tüm hayaleri hızla çözülülür. Korman, borcu silmesinin tek yolunun Jack’in tüm bir hafta sonu Betsy’yi ona ödünç vermesi olduğunu söyler. Bu afro Jack için yeni bir kötü bahis demektir çünkü Korman’ın gerçek amacı Betsy’yi sonsuza dek kazanmaktır.

:

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 14,90 TL

Kitap eleştirileri

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı)

steven_hornby

A heart warming book.

2022-10-29 03:54

zhuxinyi

If you're dealing with an infidelity, no matter what side you're on, this is one of the best books out there. There are so many books out there on this topic; the market is literally flooded with them (speaks to the amount of cheating that must go on, doesn't it?). It's difficult to really know what will have concrete advice and explanations. This books is good for the "betrayed," because it doesn't blame the victim, it helps the person heal whether you're staying together or not, and it helps give a feeling of vindication. For the unfaithful, it explains how situations can unintentionally lead to a situation where cheating is more likely, explains emotional affairs for those that just do not get it and think it's only cheating when you've done all there is to do, and gives steps on how to protect yourself against faltering. If both parties are willing, this book is a great tool to read along with your partner, to work through the trust issues, to work through any other issues that may have contributed to the cheating behavior, and provide a healthy way to work through the affair(s) together and provide some healing. But it's just as important on an individual basis to read, and even if you've moved on from the relationship, it is one of the best books out there on infidelity. Everyone says they'd walk away when it happens to them, but it's not always that simple if you find yourself there - this book can help you deal with a situation you may have never thought you'd find yourself, and ease some of the pain that is on both sides.

2022-10-29 03:28

brandiziac

Anthony Bourdain'in TV şovundan hoşlanıyorum ama bu kitap beni çok etkiledi. Çok uğraştığını hissettim. Tuhaf ama bu kitap beni rahatsız etti ve Bourdain ve şovu beni rahatsız etmeye başladı.

2020-01-09 00:49

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) okumak itibaren EasyFiles

3.7 mb. indir kitap

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) okumak içinde djvu

3.9 mb. indir DjVu

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) indir içinde odf

4.7 mb. indir ODF

Honeymoon In Vegas (Vegas'ta Balayı) indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Büyük Kızlar Ağlamaz (Bıg Girls Don’t Howl) ( VCD ) Kati ve Stefi yılardır birbirlerinin en iyi dostudur. Şimdi, aşk hayatları hızlanmakta, kitaplarla alakaları azalmaktadır. Gece klüplerine daha sık gitmeye başlamışlardır. F...

...

Alıce A031A Mandolin Üst Eşik....

Org, Klavye Sehpası Ve Standı (Çift Ayak) ORG SEHPASI ÇİFT ÇAPRAZ AYAKFABRİKADANÖZEL KAMPANYALI ŞOK FİYATÜrünlerimiz tamamiyle kendi imalatımızdır Metal Çift Ayak Sistemi Sayesinde Ağır Klavye ve OrglardaEkonomik Kulanım Sağ...