İklimler - Andre Maurois e-kitap

İklimler - Andre Maurois PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

İklimler - Andre Maurois Asıl adı Emile Herzog olan Fransız Akademisi üyesi Andre Maurois Rouen Lisesi öğrencisiyken felsefe öğretmeni Alain'den büyük ölçüde etkilendi. Edebiyat Fakültesi'ni bitirdikten sonra bir süre babasının dokuma fabrikasını yöneti. Yazarlığa Birinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz Kuvetleri'nde irtibat subaylığı yaparken başladı. Maurois'nın en duyarlı romanı olarak kabul edilen "İklimler" iki ayrı bölümden oluşur. Birinci bölümde Philipe tuhaf, gizemli bir kişiliğe sahip ilk karısı Odile'in mutsuzluğundan söz eder. İkinci bölümdeyse dirençli ve sabırlı bir kadın olan ikinci karısı İsabele acı ve sıkıntılarını dile getirir. Duygusal bir anlatımın egemen olduğu yapıta başarılı ruh çözümlemeleri ağır basar.

:

İklimler - Andre Maurois e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: Engin Yayıncılık
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 9,00 TL

Kitap eleştirileri

İklimler - Andre Maurois

bihin94726d

I watched the movie, which wrapped up the general ideas and pretty packaging of the law of attraction. Though the book on cd was more in depth, ultimatly the book is always better than the movie. Its stuff I already know, just visually pleasing and quicker reminder in a movie.

2023-01-06 00:39

alexandracasique

Tamam, işte başlıyoruz: Yazı enfes, hikaye saçmalayıcı ve karakterler ahlaki olarak anlaşılabilir. Her birkaç sayfada aramam ve "Evliliğim böyle mi? Hayır mı? Ah, şükürler olsun" dedim. Hafta sonu boyunca depresyonda kalmak istiyorsanız okuyun.

2020-01-11 13:15

duongsdesicda9

okumaya devam ettim ve neden bu kadar uzun süre durduğumu bilmiyorum. Beni yatakta yüksek sesle okutup güldürdü, sadece anlatıcının içinde bulunduğu durumu hayal ederek çok canlı bir şekilde tarif etti. Umarım komik olmaya devam eder!

2020-01-05 13:14

miivkovic

Harris bu kitabı sadece dindar insanların ilişkili bağlantıları olduğunu düşündükleri dine değil, sadece “inanç” ve “ahlak” lara dayandırmalıydı. çılgınca ve / veya haklı olarak reddedilen halı, görmezden gelinmiştir. Bunun yerine, Harris tezini sadece dindarlığa takarak, gülünç ve ironik bir şekilde dine güvenerek atladı. “Ateistler” in neden “tanrı” kelimesini büyük harfle kullanmaya devam ettiğini ve nadiren önüne atıp makale yazdığını (bir tanrı, tanrınız, o tanrı, vb.) Benim de ötesinde. Dahası, “ateistler” neden düz bir çılgınlık olan “o” diye gülmeye devam ediyorlar. “BC” ve “AD” gibi çapraşık terimlerden bahsetmiyorum bile ... Girişte Harris, sözde ateistler arasında bile (ANTI-Theism'den türetilen insanlar, programla birlikte geliyor!) kargaşa. Kahretsin, Bill Maher ve David Cross bile, “Oh tanrım” ve “tanrı sadece bilir”, “İsa Mesih” (vb.) Diyelim ki haftalık olarak ve bir sonraki cümlede ateist olduklarını söylediler. Rahatsız edici.

2020-01-02 19:19

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İklimler - Andre Maurois okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

İklimler - Andre Maurois indir itibaren OpenShare

4.5 mb. indir ücretsiz

İklimler - Andre Maurois indir itibaren WeUpload

3.4 mb. okumak kitap

İklimler - Andre Maurois indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

İklimler - Andre Maurois e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İklimler - Andre Maurois okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

İklimler - Andre Maurois indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

İklimler - Andre Maurois indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

İklimler - Andre Maurois indir içinde epub

4.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Keloş Kuşu Çok çok öncesi, masal kahramanlarının yaşadığı zamanlarda bir Keloş Kuşçu yaşarmış. Bir küçük kulübesi varmış. Duvarlarının çoğu penceresiz, tavanı ise derme çatma imiş. Bir penceresi varmış ama camı olmadığı için ...

...

...

Uçurum İnsanları Kendi yaşamından kaynaklanan olağanüstü serüvenlerle dolu yapıtlarıyla ABD'nin ve dünyanın en önemli yazarlarından biri olan, ülkemizde de birçok yapıtı yayımlanan ve çok tanınan Jack London'un (1876-1916) ge...