Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi e-kitap

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi İnsan kaynakları, organizasyonların stratejik amaçlarına ulaşmaları ve rekabetçi üstünlük elde etmeleri açısından çok kritik bir öneme sahiptir. Bu nedenle, geniş kapsamlı ve uzun dönemde bir bakış açısıyla ve ileri düzeyde profesyonel bir anlayışla ele alınması gerekir. Bu kitap, insan kaynakları yönetiminin günümüzde nasıl olması gerektiğini ve gelecekte ne yöne gitiğini anlatmaktadır. İşe alma,eğitim, kariyer yönetimi, takım çalışması, motivasyon ücretlendirme gibi klasik İKY konularını ele alan bu kitap, aynı zamanda bilgi yönetimi, benchmarking, öğrenen organizasyon, değişim yönetimi, kurum kültürü, prepare ve mentoring, yeniden yapılanma, farklılıkların yönetimi ve çalışanların elde tutulması gibi günümüzün ilgi çeken konularını da incelemektedir. Coach. Dr. İsmet Barutçugil’in açık ve akıcı bir dile yazdığı Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, iş yaşamında insan kaynakları yönetimi alanındaki yöneticiler ve uzmanlar, insanlarla birlikte çalışan her düzeydeki yöneticiler, eğiticiler, danışmanlar, insan kaynakları konusunda lisans veya yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler ve bu alanda kendini yetiştirmek isteyenler için temel bir başvuru kaynağıdır.

:

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 21,00 TL

Kitap eleştirileri

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi

dakuhirohelden

This is the book that introduced me to Gabriel Garcia Marquez, and changed my list of favorite authors forever. He rose to near the top of my list. This novel is a story of family, and all the magic and mystery you find therein. I know I say this a lot...but read this book!

2022-10-02 10:18

1726002579eb43

Sıkıcı!

2020-01-23 13:34

andreadestefanis

Alternatif gerçeklik. Allah Allah. Bu karakterlere ne korkunç şeyler olursa olsun, yine de süper insan olsaydım. Sadece Renata ve Danny'nin güçlerini en çok seviyorum çünkü onlar en makul olanları. Neden hiç insanüstü süper güç ve hıza sahip olmak zorunda görünüyor? Neden herkes tek bir güçle iyi olamaz? Mina'da ne var? Daha fazla sınırlama olsaydı gerçekten daha ilginç olurdu, ama en azından MC her karakteri durdurulamaz yapmaktan daha iyi biliyor (Daniel X, ilgisiz / gerçekçi olmayan JP karakteri gibi). Ama hala! Bu insanlar kemikleri kırıyor, neredeyse ölüyor, her türlü kesik ve çürük, sıyrık ve yaralanmaya maruz kalıyorlar, ancak birkaç dakika sonra iyi durumdalar! Neden? Hepsinde aşırı iyileştirme var mı? Hayır, sadece savaşın bir sonraki aşamasında ihtiyaç duyulur. En azından herkes kazanmak için TRY ödemek zorunda (JP'nin kitaplarından veya TAB'ın kitaplarından farklı olarak). Krizler gerçekçi ve zordur, ayrıca birçok karaktere bazı şeyleri baharatlamak için iç çatışmalar verir.

2020-01-15 16:06

luismorale967a

Sevimli kitap ama benim zevkinize kadar değil. 15 yaş ve altı bir genç iseniz, bu okumak için güzel bir kitap olacaktır.

2020-01-01 18:05

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi okumak itibaren EasyFiles

3.5 mb. indir kitap

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi indir itibaren OpenShare

4.8 mb. indir ücretsiz

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi indir itibaren WeUpload

3.1 mb. okumak kitap

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi indir itibaren LiquidFile

4.8 mb. indir

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi okumak içinde djvu

4.7 mb. indir DjVu

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi indir içinde odf

5.8 mb. indir ODF

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi indir içinde epub

5.9 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Siyah Sancak - Pandoranın Kutusu - Ali Kuzu Belki ilk sayfalarda biraz kafanız karışacak. Ancak kitabı bitirdiğinizde, Yok ya. Hadi canım sen de. Bu kadar lip olur mu? Vay be. Sözlerinin ağzınızdan döküleceğinden eminiz. İşte...

...

Türk'ün Tarihi Türk'ün Tarihi, bilinen tarihten bu zamanı kaplar. Türklerin ortaya çıkışları, itifakları, savaşları, yayılmaları, beylikleri, devletleri, imparatorlukları, yeni bilgiler ışığında derli toplu olarak Türk'ün Ta...