Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz e-kitap

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz Bu kitap, sınavlara yoğun ve yorucu bir tempoda hazırlananlara kolaylık sağlamak amacıyla, Mili Eğitim Bakanlığı müfredatı ve ÖSYM sınav soruları dikate alınarak hazırlanmıştır. Konular yalın bir dile özet olarak verilmiş, gereksiz ayrıntılardan arındırılmıştır. Yeri geldikçe, önceki yılarda çıkmış sorular, çözümleri ile birlikte verilmiştir. Sınavda çıkma ihtimali yüksek sorulardan oluşan testlerle de bilgilerin pekiştirilmesi amaçlanmıştır.

:

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: DELTA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz

jaysoni

Bu kitap hakkında önceden düşünülmüş bir fikrim yoktu- çünkü görünüşe göre bir film olmasına rağmen hiçbir fikrim yoktu. Okuması kolay ve seyahat etmemi sağladı, ama beni hiç düşündürmedi.

2020-01-13 04:34

jillymade

Bu kitap gerçekten olağanüstü! Ben koyamadım ve iki gün içinde 252 sayfa kitap okumak olamazdı! Kendimi hayatımda çalışmak için söylediği her şeyi yapmaya çok ilham ve hazır hissediyorum! Sizin için çalışmak için her bölümden fikirler koymak yardımcı olmak için her bölümün sonunda nasıl "öneriler" olduğunu sevdi! Ben tapıyorum ÇOK ÇOK tırnak ve bu kitaptan kazandığım birçok gerçeği vardı ... İşte bazı olumlu sevdim !! "Ruh içinde yaşamak. Ruhtan geldin ve ilham almak için nereden geldiğin gibi olmalısın. Tanrı gibi olmak için yaşamalısın." "İlham kelimesini" Ruhta olmak "anlamına geliyor. Ben Ruh'tayken ilham alıyoruz ... ve ilham aldığımızda bunun nedeni Ruh'a geri döndüğümüzde, tamamen uyanık olduğumuz için İlham almak bir sevinç deneyimidir: Kaynağımızla tamamen bağlantılı ve tamamen kasıtlı hissediyoruz; yaratıcı meyve sularımız akar ve günlük yaşamımıza olağanüstü yüksek enerji getiririz. yalın olmayan anlarda sinir bozucu davranışlar ya da tavırlarla eleştirel değiliz ve rahatsızlık duyuyoruz. Kalbimiz her nefes için minnettarlık söylüyor; hoşgörülü, neşeli ve seveceniz. " "Bir Evrende yarattığı kaynaklarla sonsuz sihir yaratan bir Kaynak enerjinin yönlendirdiği hiçbir kaza olmadığını biliyorum." EGO = Tanrı'yı Uçur! "Büyük bir amaçtan, olağanüstü bir projeden ilham aldığınızda, tüm düşünceleriniz bağlarını koparır, zihniniz sınırlamaları aşar, bilinciniz her yönde genişler ve kendinizi yeni, harika ve harika bir dünyada bulursunuz. fakülteler ve yetenekler canlanır ve kendinizi hayal ettiğinizden çok daha büyük bir insan olarak keşfedersiniz. " "Hayattaki amacımız ilham bulduğumuz bir yere varmak değil, tıpkı dans etmenin zeminde belirli bir noktaya gelmesi değil. Dans etmenin ve yaşamın tadını çıkarmak her an ve her adım, müzik bittiğinde nerede olduğumuza bakılmaksızın. " "Bırakın, ALLAH'ı bırakın." "Şu an sevinç içinde yaşayın. Şimdi Burada Olun." "En zor şey - ama esaslı olan - Yaşamı sevmek, acı çekerken bile sevmek" diyen Leo Tolstoy tarafından alıntılanmıştır, çünkü Hayat her şeydir. Yaşam Tanrı'dır ve Yaşam'ı sevmek Tanrı'yı sevmek anlamına gelir. " "Basitleştir, Basitleştir, Basitleştir!" 1. Hayatınızı karıştırın. 2. İstenmeyen ve gereksiz faaliyetler ve yükümlülükler takviminizi silin. 3. Boş zamanınızı boş tuttuğunuzdan emin olun. 4. Meditasyon ve yoga için zaman ayırın. 5. Doğanın sadeliğine dönün. 6. Eleştirmenlerinizle aranızda mesafe bırakın. 7. Sağlığınız için biraz zaman ayırın. 8. Oyna, oyna, oyna! 9. Yavaşlayın. 10. Borçtan kaçınmak için elinizden geleni yapın. 11. Nakit değeri unutun. 12. Ruhunuzu hatırlayın. “İLHAM KAYNAK GEREKTİRİR. İnanç, Yaratan Ruhun ihtiyaç duyduğumuz şeyi tam olarak programda sağladığını bilmenin içsel bir bilgesidir. İnandığımızdan daha yüksek bir bilinç seviyesi olduğunu bilerek tüm kuşkuları ortadan kaldırırız. Sonsuz ve sonsuz yaratan evren. Herkesin Yaratıcı Kaynağının tam olarak ne yaptığını bildiğine güvenin. Böyle akıllı bir sistemde kaza olamayacağı bilincine güvenin. "

2019-12-29 20:35

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz indir itibaren WeUpload

5.7 mb. okumak kitap

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz indir itibaren LiquidFile

3.3 mb. indir

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz okumak içinde djvu

4.4 mb. indir DjVu

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz indir içinde odf

5.1 mb. indir ODF

Delta YGS - LYS Biyoloji Özet - Melek Yılmaz indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

...

...

Basin Resimli İngilizce Dil Kartları (6. Sınıf) - Başak Bengier Bu çalışma, İlköğretim düzeyinde sınıflandırılmış, Mili Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun kelime ezberleme ve bu kelimeleri cümle içerisinde kulanmaya yönelik...

Gate LYS Edebiyat Özet - Tufan Şahin Bu kitap, sınavlara yoğun ve yorucu bir tempoda hazırlananlara kolaylık sağlamak amacıyla, Mili Eğitim Bakanlığı müfredatı ve ÖSYM sınav soruları dikate alınarak hazırlanmıştır. Konular y...