Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal e-kitap

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal 6-15 yaş arası çocukların Kuran Harflerini ve harekelerini resimleriyle ilgi kurarak öğrenmeleri amaçlanmıştır. Özel kutulu kartlar, çocukların zevkine göre renkli çiçekler ve resimlerle zenginleştirilmiştir. Çocuklar kartlarla wrestling aralarında oyunlar kurarak Kuran harflerini ve harekelerini öğrenmeleri amaçlanmıştır.

:

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: UYSAL YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal

leonel_pinto

This book was a really pleasant surprise. It was a really nice change from what I have been reading lately, and reminded me how much I like a good sci-fi/alternate universe story. It was my first reading love, before puberty got me interested in sex and smut. Bell has crafted a very believable vision of the afterlife, where the various belief systems of humanity - Christian, Hindu, Celt, ancient Egyptian, etc. - all have their concepts of the afterlife realized. There's Heaven, Hell, Asgard, Olympus and all the other ideals, along with their respective gods, such as Thor, Zeus, Set and so on. But things are not exactly as they should be in the afterlife. Something has gone wrong, and it becomes our hero John Grey's task to help set it right. John is a new arrival in what turns out to be Purgatory, why some kind of cosmic game is being played, like a twisted version of Farmville. John befriends a couple of other lost souls, and together they try to escape from Purgatory, only to find out just how far out of hand the place has become. They do eventually make their escape, but John ends up riding Dante's sins straight to Hell, which turns out to be a rather nicer place than expected. But then, Hell is trying to enlist John's help in their war against Heaven, which they believe is responsible for the mess the afterlife is in. They use a sexy incubus to seduce John and guide him through the various realms of the afterlife in his quest to raise an army to free the souls from Purgatory. It's quite a roller-coaster ride that takes you to the halls of Asgard, Mount Olympus, the tomb of a Chinese emperor and more. Along the way, John manages to learn the secret of why he was uniquely qualified to take on this quest. Despite this, and some misgivings about being "Hell's Pawn", he continues his quest. The final ending is a bit of an anti-climax, and for that I'd give the book 4 ½ stars rather than five. A few things are left unexplained, but by the end it really doesn't matter, as it's been such a good ride. The story is told in rich detail, but without being pedantic or boring. There's a bit of a message near the ending, but it's delivered rather subtly and I'll let you figure out what it is.

2022-09-18 18:08

tierisw

I loved reading Roald Dahl books and Matilda is my favorite. Very British and a little mean...great writing and caricatured characters.

2020-09-11 09:26

pgalarowicz

Her nasılsa, kurgu olmadığını fark etmeden bu kitabı ilgilendim ve satın aldım. Ve ben büyük bir kurgu olmayan okuyucu değilim. Ama bu kitabı çok sevdim. Hatta Paskalya brunch yemek için koymak istemiyordu! Bu kitabı pek çok düzeyde beğendim. Bibeau'nun yazıları büyüleyici ve mizahi bir şekilde büyüleyici tarihle iç içe geçmiş durumda. Biradaki tadından, huni keklerindeki hislerine ve karanlık ve salak geçmişine kadar, takıldığım bir adama benziyor. Bibeau'nun arayışı edebi Kont Drakula'yı onu beklenmedik yerlere ve olağandışı durumlara götüren Hollywood vampirinden ayırmaktır. Sadece onunla birkaç yerde bulunduğum ve bazı insanların hikayelerini duyduğum için değil, onun yazımı sizi içeri çektiği için onunla birlikte olduğumu hissettim. Ve bazen, kendinizi gerçekten niyetlendiğinizi fark ettiğinizde tarih, sizi kahkahalarla koklayan bir şeye fırlatır. (Ya da en azından ben yaptım.) Bu kitap hakkında birkaç arkadaşımla konuştum ve anneme, iş arkadaşıma ve nişanlıma pasaj okudum. Bu kitaptan hoşlanmayacak tek bir arkadaşımı düşünemiyorum.

2019-12-28 16:52

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal okumak itibaren EasyFiles

3.5 mb. indir kitap

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal indir itibaren OpenShare

3.3 mb. indir ücretsiz

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal indir itibaren WeUpload

4.4 mb. okumak kitap

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

Lernkarten- Kartenspiele Mit Dem Koran Alphabet-Mürşide Uysal indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Konuşan Kitap 6 : Sesli Namaz Sureleri ve Duaları - Mürşide Uysal Konuşan kitap serisinin species dördünde Yusuf ile Elif, günlük yaşantılarında ve oyunlarında köpekleri çomar, kedileri minoş, güvercinleri cankuş ve pamuk kuz...

Bilmeceler K. B (10 Kitap)-Mürşide Uysal 8 yaş ve üstü çocukların zihinsel gelişmeleri ve hazır cevaplılıklarını geliştirmek amacıyla espirili resimlerle desteklenmiş bilmeceler....