Stage 1 The Three Bears e-kitap

Stage 1 The Three Bears PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

:

Stage 1 The Three Bears e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: İngilizce
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 3,00 TL

Kitap eleştirileri

Stage 1 The Three Bears

antoniolivas

Sixteen-year-old Kendall Moorehead experiences many big changes when she moves from the big city of Chicago to the small southern town of Radisson, Georgia. However, adjusting to life in a rural town turns out not to be anywhere near the biggest change in Kendall's life, when she begins to sense something strange about her new home. Kendall never believed in the paranormal before, but she suspects her new house is haunted, a suspicion that turns out to be correct. With the help of her newly discovered psychic powers, Kendall and her friends at school, who also have an interest in the paranormal, form a "ghost hunting" team. Somewhat unrealistically, the teens have enough money to buy a lot of high-tech gadgets to help them on their adventures, thanks to a wealthy friend. This book is a quick and fairly enjoyable read that should appeal to teen readers who have an interest in the paranormal. However, it's not an exceptional book - there's nothing really wrong with it, but I didn't think it was anything special. I also thought it had rather excessive product placement, which may make it seem dated fairly soon. But for readers who can't get enough of teen paranormal fiction, it's a quick and entertaining enough read, and teens may not be as picky about some of the things that bothered me as an adult reader of young adult fiction.

2023-01-17 00:19

doloresperezmiori

Diğer Irvings gibi, hikaye sıradışı ve çok dokunaklıdır. Ayrıntıları hatırlayamıyorum ama beğendim. Film de iyiydi. Okuduğum bir kitap bir filme dönüştürüldüğünde hoşuma gidiyor, böylece başka birinin hikayeyle ilgili yorumunu alıyorsunuz.

2020-01-05 13:14

ersin0

Evet dediğimde biraz fazla protesto ediyormuşum gibi hissediyorum, Neverwhere'i sevdim ama ... Bu benim en sevdiğim kitap değildi. Asla, en sevdiğim kitap olmayacak. Gaiman'ın yerini almayı başardığı birçok şey vardı - örneğin, pacing bir seviye olarak bile kullanılabilir ve son olarak iyi yazılmış, iyi tasvir edilmiş ve nihayetinde yönetilmiş olması oldukça iyiydi. beni emmek - ama hikayenin büyük bir kısmı düz hissettim. Hikayenin kendisi çok düz gibiydi. Hikaye uygun bir şekilde heyecan vericiydi ama beni büyülemedi. Karakterler makul derecede ete büründü, ama gerçek değildi. Bu en hayal kırıklığı yaratan bit. Özellikle De Carabas'ın bir anı vardı, burada ünü hak ettiği kadar küçümseyen acımasız olduğunu kanıtladı, aşık oldum. Ama genel olarak, korkunç derecede zeki ve kadronun geri kalanı onun olmadığı konusunda uyardığı kadar güvenilir bir adamdı. Beni yanlış anlamayın - bu iyi bir okuma. Gaiman eşyalarını biliyor ve beni gerçekten yüksek sesle gülmekten ya da anlaşmaya ya da takdire başını sallamaya bırakan birçok an vardı. Ama Neverwhere umduğum kadar büyülü değildi.

2019-12-25 15:37

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Stage 1 The Three Bears okumak itibaren EasyFiles

4.1 mb. indir kitap

Stage 1 The Three Bears indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Stage 1 The Three Bears indir itibaren WeUpload

3.1 mb. okumak kitap

Stage 1 The Three Bears indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Stage 1 The Three Bears e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Stage 1 The Three Bears okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Stage 1 The Three Bears indir içinde pdf

4.4 mb. indir pdf

Stage 1 The Three Bears indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Stage 1 The Three Bears indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Stage 4 The Hunting horse And His Other half....

Fihi Ma Fih, Mevlana Celaledin-i Rumi´nin meclislerindeki konuşmalarının, oğlu Sultan Veled veya müritlerinden biri tarafından yazılarak, sonradan bu notların bir araya getirilmesiyle meydana gelmiş bir eserdir Her fasılda el...

Stage 3 A Scandal İn Bohemia....

...