Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi e-kitap

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Özel yetenekli ya da bugüne kadar kulanılan ismiyle üstün zekalı ve yetenekli öğrencilerin eğitimi, uzun zamandır farkında olunan ve geliştirilmeye çalışılan bir alandır. Bununla birlikte ülkemizde yürütülen çalışmaların pek çoğu özel yetenekli çocukların ağırlıklı olarak eğitimsel ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmaktadır. Özel yetenekli çocukların yaşadığı motivasyon, mükemeliyetçilik, matematik kaygısı gibi sorunlar, bunların eğitim süreçlerine yansımaları ve bu sorunlarla ilgili destek eğitim odalarında kulanılabilecek bibliyoterapi gibi çözüm önerilerinin sunulması çok üzerinde durulmayan konulardır. Bu nedenle bu kitap öğretmen adaylarının, bu alanda çalışan öğretmenlerin, psikolojik danışmanların, psikologların ve özel yetenekli çocukların ane-babalarının bu konularda farkındalık kazanmalarını hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda özel yetenekli çocukların duygusal sorunlarıyla ilgili yürütülen akademik tezlerin ve çalışmaların daha yalın bir dile sizlere ulaşması sağlanmıştır. Tüm yazarların ortak dileği, özel yetenekli/üstün zekalı çocuklarımızın duygusal olarak zorlandıkları konularda farkındalığı yüksek destekçiler olabilmenize katkıda bulunmaktadır. Özel yetenekli çocukların iç dünyalarını keşfetmeye çağırıyoruz sizi, keyifli okumalar….

:

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 29,99 TL

Kitap eleştirileri

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi

eatobllidg

I feel like I should have liked this book more than I did. I read it after a loss and it made my heart ache all over again. There are many secrets that need to remain so.

2022-10-29 03:13

nitn

This has to be the wierdest and most bizzare memoir I've ever read!!! Actually, this entire family is bizzare and totally dysfunctional. From back cover: Running with Scissors is the true story of a boy whose mother (a poet with delusions of Anne Sexton) gave him away to be raised by her unorthodox psychiatrist who bore a striking resemblance to Santa Claus. So at the age of twelve, Burroughs found himself amidst Victorian squalor living with the doctor's bizarre family, and befriending a pedophile who resided in the backyard shed. The story of an outlaw childhood where rules were unheard of, and the Christmas tree stayed up all year-round, where Valium was consumed like candy, and if things got dull, an electroshock-therapy machine could provide entertainment. The funny, harrowing, and bestselling account of an ordinary boy's survival under the most extraordinary circumstances.

2022-09-10 20:17

joecolly

** spoiler uyarısı ** BU BİR ... Benim için Highlanders en iyisi ... Drustan ve Gwen delicesine Romantik, sinsi, küstah ... Komik ve en önemlisi, Yani aşık ... Bu hikaye , diğerlerinin çoğundan farklı olarak, beni Highlander'da olduğu gibi Gwen'e eşit derecede yemin ettirdi, sadece devam etti ... Onu garderobe'e kilitlediği ve kapıdan ona bağırdığı sahne sonsuza kadar benim favorilerimden biri olacak ... Bu hikaye çok iyi yazılmış, çok yaratıcı ... 12/2012 Sadece tekrar okuyun, aynı sevdi! 3/2013 ... Tekrar okuyun ... Bu kitabı seviyorum!

2020-01-21 10:43

juandsgn

Bu, İtalyanca'da anneliğin karanlık bir yolculuk olduğu hakkında yazılmış, Joseph Conrad'ın "The Secret Sharer" hikayesine kıyasla mükemmel bir makale. Tam başlık Clandestino A Bordo, inanıyorum.

2020-01-03 17:47

juandsgn

Çok az şey söylemesi uzun süren konuşkan bir kitap. Temelde mesaj, tutumlarımızı değiştirerek gerçekliğimizi değiştirebileceğimizdir, bu bir şekilde bağlı kuantum evrende yankılanan daha yüksek bir titreşim frekansı ortaya çıkarır. Başka bir deyişle, hepimizin terapiye ihtiyacı vardır. Bu kuantum teorisi ile giydirilmiş eski bir mesaj. (Bana 1980'lerin başlarındaki est atölyeleri hatırlatıyor). Ramtha ve Emoto'nun su deneylerine aşırı güven olmasaydı kitaba daha fazla ağırlık verirdim (Emoto'nun sonuçlarını çoğaltan var mı? Sonuçları iyi tasarlanmış laboratuvar deneylerinde çoğaltılamazsa, işi ne yapıyor? bilimi maneviyatla ilişkilendirmeyi düşünen kitap?) Yazarların yaşamlarının ne kadar harika olduğuna dair bir takip çalışması görmek istiyorum. Kendileri için muhteşem gerçekler mi yaratıyorlar? Temelde bu önemsiz bilim ve önemsiz maneviyattır.

2019-12-27 03:12

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi okumak itibaren EasyFiles

4.6 mb. indir kitap

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi indir itibaren WeUpload

3.4 mb. okumak kitap

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi okumak içinde djvu

4.6 mb. indir DjVu

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi indir içinde pdf

3.9 mb. indir pdf

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub

İlgili kitaplar