Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier e-kitap

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier 190’dan sonra doğanlar pek bilmeseler de daha önceki neslin unutamadığı bir seridir Ayşegül serisi. Bunun denomination sebebi, elbete Ayşegül’ün onlara okumayı öğretmesi, okuma zevki kazandırmasıdır. Bugüne kadar tüm dünyada milyonlarca çocuğa okuma zevki kazandıran Ayşegül serisi yeniden yayımlanıyor. YKY tarafından Kardeşimi Çok Seviyorum ve Yaşasın, Okul Açılıyor! adlı denomination iki kitabı yayımlanan ve 40 küsur kitaptan oluşan seri, 2 yıl içerisinde tamamlanacak. 1954 Gilbert Delahaye’in yazdığı ve Marcel Marlier’nin çizdiği, bizdeki adıyla Martine yani Ayşegül, iki küçük erkek kardeşi, anesi, babası ve arkadaşlarının serüvenleri yeni nesilere de okumanın büyüsünü yaşatacak. Keyifle okunan minik öykülerinde Ayşegül, kimi zaman kardeşiyle kavga eder, kimi zaman aslında çok sevdiği kardeşiyle bir serüvene dahil olur, kimi zaman okulda yaşadığı bir olayı anlatır, kiminde Amerika’ya giden bir vapurdadır… Öyle büyük laflar etmeyen, bir çocuğa olması gerektiği gibi hitap eden Ayşegül ders vermeden insan ilişkileri, dostluk, doğa sevgisi, hayvan sevgisi, çevre bilincini öğretecek yeniden. Darısı Cin Ali’nin başına!Çağlayan ÇevikBir Paragraf.

:

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yapı kredi yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 3 - 6 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 6,00 TL

Kitap eleştirileri

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier

nassimbouaza

Easily the best book for queer young adults I've read. I would recommend this book to any straight or queer teen or adult, in lieu of reading Catcher in the Rye. The protagonists are far more likable and hopeful than Holden ever is. Endlessly funny and honest in a way few books ever are.

2020-08-16 05:21

teffacosta

I found this book to be very creatively written. The language and style of prose is challenging, but also refreshing and unique. I loved the beautiful graphics that seemed to melt between the pages; I think students would love these graphics and would really be drawn in by them. The story itself was okay. From the start, Gaiman had my attention with the spooky story of Jack going through the house and murdering the family. After that, though, I found it more difficult to stay connected to the characters. The Owenses didn't seem to have much substance to them (pun intended), and Silas, while a significant mentor to Bod, seemed to slip in and out of the picture. I found it hard to connect to any of the characters, probably because their intial decriptions and later developments were not made clear. But, perhaps Gaiman's intention was to create scenes/a setting that was a little hard to visualize/grasp...perhaps he wanted to partially keep us "in the dark."

2020-08-11 07:28

phtoed

Parçalarda iyi - harika çocukluk çağrışımı ve okuyucunun zekice manipülasyonu ana karakterdir .... ama sonunda kahramanın yetişkin enkarnasyonunu ikna edici bulmadım ve Irving'in dehşetini onunla tedavi etmek istemediğini düşündüm. Her zamanki manik grand guignol, ama bunu nasıl yapacağımı gerçekten bilmiyordum. Muhtemelen Garp ve Owen Meany okumamış olsaydım bunu çok daha çok isterdim, ama ben vardı beri bir hayal kırıklığı buldum.

2020-01-01 06:38

benjaminkis

Petrol olarak yakıt olarak oldukça sıkıcı ama bilgilendirici bir bakış, ne kadar kaldığı hakkında tartışma, yeni bir yakıta yaklaşan geçiş ve geliştirmeye başlamamız gereken alternatifler. Hey, lise öğrencilerine petrolü öğretmek zorunda kaldım. Ve nereye gittiğimizi bilmek istiyorum.

2019-12-20 12:38

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier okumak itibaren EasyFiles

3.4 mb. indir kitap

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier indir itibaren OpenShare

3.9 mb. indir ücretsiz

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier indir itibaren WeUpload

3.7 mb. okumak kitap

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier indir itibaren LiquidFile

4.2 mb. indir

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier indir içinde pdf

3.6 mb. indir pdf

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier indir içinde odf

3.2 mb. indir ODF

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier indir içinde epub

4.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural Küçük Ayı gözlerini açtığında Güneş’i gördü karşısında… Çocuk edebiyatının en sevilen yazarlarlarından Yalvaç Ural’dan çocuklara bir sürpriz var. Yepyeni bir kitap: Küçük Ayının Uzu...

Bahar Masaları - Tarık Demirkan “Mevsim Masaları” serisi Bahar Masaları’yla devam ediyor… Bahar, coşkunun, neşenin, aydınlığın, uzamaya başlayan günlerin, çiçeğe duran ağaçların, kuş cıvıltılarının mevsimidir. Doğanın kış uyk...

Çocuğun Görsel Sanat Eğitimi-Zerin Kehnemuyi 14. 0x20. 0Ciltsiz1. Hamur Çevirmen : -....

Otantik Snoplar – Marcel Proust’un Roman Karakterleri - Mehmet Rıfat Otantik Snoplar – Marcel Proust’un Roman Karakterleri - MEHMET RİFAT Marcel Proust’un Kayıp Zamanın İzinde adlı romanı bir “Kibarlar Âlemi Komedyası”dı...