Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural e-kitap

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural Küçük Ayı gözlerini açtığında Güneş’i gördü karşısında… Çocuk edebiyatının en sevilen yazarlarlarından Yalvaç Ural’dan çocuklara bir sürpriz var. Yepyeni bir kitap: Küçük Ayının Uzun Yolculuğu. Küçük Ayı, yanında anesi olmaksızın, persuasion kez tek başına gezintiye çıkarsa, elbete bu uzun bir yolculuk olur… Hele yolculuğun sonunda sürpriz bir arkadaş da bulursa, bu uzun ve unutulmaz bir macera olur. Feridun Oral’ın resimlediği Küçük Ayının Uzun Yolculuğu kitabını okuyan çocuklar da unutamayacak….

:

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yapı kredi yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 3 - 6 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,00 TL

Kitap eleştirileri

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural

davidocallaghan

This is one of those books where the writing sucks you in and the story gets you going along and you anticipate a great climactic ending where all the questions are answered. Then you get to the end and you are like... WTF!

2020-09-03 08:19

taniatalbot

hı. delilah'ın hayat hikayesini, özellikle evlat edindiği çocuklarla olan ilişkilerini okumak biraz ilginçti, ama tüm grup içi dinsel konuşmalar ciddiyetimi ciddiye aldı. ve bu kitaptan gerçekten fazla bir şey alamadım.

2020-01-16 01:05

readingroom1992

Bu en iyi King romanı değil, ürkütücü ve şüpheli. Kitap korkutucu hale gelir ve arsa geliştirmek için zaman alır.

2019-12-20 18:49

marcleatham

Tanith Lee'nin yazımı her zaman güzel ve sıradışı dokunuşlarla doludur, bu kitapta olduğu gibi çok fazla şey olmasa bile.

2019-12-20 18:49

nichtkunst

Bu beni duygusal, entelektüel ve içsel olarak yakaladı. Yetişkin bilgeliği ve modern duyarlılıkların incelemesinden kurtulurken, çocukluğun büyülü duygularını başarıyla tetikleyen yetişkinler için beş büyüleyici masal. Akıllı, çok akıllı, A.S. Byatt kesinlikle öyle. Cinlerin jist, isim hikayesi? Narratolojide uzmanlaşmış boşanmış, geçmişte kalmış, üst orta yaşlı bir profesör, kendini Türkiye'de bir arkadaşı tarafından kendisine verilen güzel bir "bülbül gözü" cam kap içinde sıkışmış bir cin sahibi olarak bulur. erkek, şekil değiştiren, entelektüel maç sonunda, meraklı, merak uyandırıcı, akıllı, saygısız, tahmin edilebilir bir şekilde, üç dileğini yerine getirmeli, peri masallarında bir uzman olarak, Gillian bu çok gerçeküstü durumu sersemletmeli ve ustaca yoldan gitmeli Dikkatle, düşünceli ve içgözlemle, en derin hayallerini ve arzularını gezerken ciniyle bir ilişkiye girer, oynarlar, komplolar, öğrenirler. , gerçek ve fantezi arasındaki gerçeği büken beklenmedik bir şey buluyorlar.Bu kitabın kısalığı, fiziksel biçimi gibi cazipti: Düzenli, 4x6 ciltli bir pakette 274 sayfa. ister kitap, ister çikolata, vb. şeklinde olsun tüm sanat eserleri ve hoş sanat eserleri. Güzel. Bu ekranlarda, verimlilik ve hızda, kendimi erken yatıp, kadife kaplı kazlara gömülmek ve eldeki küçük sanat eserimle kaybolmaya başlamak hoşgörülü hissettim ... Masallar merak uyandırıyor, beklendiği gibi başlıyor, sonra bükülüyor ve ustalıkla şaşırtıcı ve komik yönlere dönüyor. Utanmadan rapt olmaya itiraf ettim - Masal için düşmeye oynandığımı biliyordum ama umursamadım. İnanılmaz olana tekrar tekrar inanmıyorsa hayat nedir? Lezzetli. Mükemmel bir kış sonu tedavisi.

2019-12-19 22:52

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural okumak itibaren EasyFiles

3.2 mb. indir kitap

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural indir itibaren OpenShare

3.8 mb. indir ücretsiz

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural indir itibaren WeUpload

5.3 mb. okumak kitap

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural indir itibaren LiquidFile

5.8 mb. indir

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural okumak içinde djvu

3.8 mb. indir DjVu

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural indir içinde pdf

3.9 mb. indir pdf

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural indir içinde odf

4.3 mb. indir ODF

Küçük Ayının Uzun Yolculuğu - Yalvaç Ural indir içinde epub

5.8 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Bahar Masaları - Tarık Demirkan “Mevsim Masaları” serisi Bahar Masaları’yla devam ediyor… Bahar, coşkunun, neşenin, aydınlığın, uzamaya başlayan günlerin, çiçeğe duran ağaçların, kuş cıvıltılarının mevsimidir. Doğanın kış uyk...

Çocuğun Görsel Sanat Eğitimi-Zerin Kehnemuyi 14. 0x20. 0Ciltsiz1. Hamur Çevirmen : -....

Ayşegül Müzikle Tanışıyor - Marcel Marlier 190’dan sonra doğanlar pek bilmeseler de daha önceki neslin unutamadığı bir seridir Ayşegül serisi. Bunun denomination sebebi, elbete Ayşegül’ün onlara okumayı öğretmesi, okuma zevki...

Otantik Snoplar – Marcel Proust’un Roman Karakterleri - Mehmet Rıfat Otantik Snoplar – Marcel Proust’un Roman Karakterleri - MEHMET RİFAT Marcel Proust’un Kayıp Zamanın İzinde adlı romanı bir “Kibarlar Âlemi Komedyası”dı...