Bir Aşk Rüyası e-kitap

Bir Aşk Rüyası PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Bir Aşk Rüyası Bir Aşk Rüyası - Andrea Vitali İtalya’da, Como gölünün kıyısında kendi halinde bir kasaba olan Belano’nun sakinleri dışarıdan bakıldığında son derece sıradan ve sakin bir hayat sürmektedirler. Ancak her birinin gizlediği sırlar vardır ve bu sırlar açığa çıkmamalıdır. 1970’ler İtalya’sı. Sigara kaçakçılığı ve sahte para dolandırıcılığı ülkenin en büyük sorunlarından puff halindedir. Suç dünyasının parıltılı yüzüne kapılmış bir genç, kendini bu suçlarla mücadeleye adamış bir komiser, pamuk fabrikasında çalışan ve hayatını düzene sokmak isteyen bir genç kız, sevdiği kız uğruna anesine karşı durmayı göze almış genç bir adam… Andrea Vitali’nin yeni romanı Bir Aşk Rüyası, küçük bir İtalyan kasabasındaki hayatı son derece canlı ve gerçekçi bir biçimde gözlerinizin önüne seriyor. İç içe geçmiş yaşamları okurken sıcacık İtalyan hayatını yakından tanıyacaksınız.

:

Bir Aşk Rüyası e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: ORKİNOS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Bir Aşk Rüyası

danielrada

Big love story with lots of interesting philosophical stuff. Also it made me understand how it was to live under Communism.

2022-09-01 20:25

nerby

absolutely amazing...although o'neill has a tendancy to be over-the-top emotionally, it works.

2020-12-29 09:14

designandorigin

I really Enjoyed ASCENSION. I loved all the characters, the storyline, the gods and mythology and I could not wait to get my hands on BEDEVILED. If you have not read ASCENSION please be warned that this review will have spoilers from book 1 in it. Kyana was a half Vampyre half Lychen and is now turning into the new Goddess of the Hunt. Her best friend and roommate Haven is processed by a god set on revenge, She is fighting feelings for her sorta lover Ryker and on top of it all she once again is expected to save humanity. In the beginning of book 1 Kyana was very competitive and extremely arrogant and set in her ways. Kyana had to learn to work with others and let others take the lead. She made mistakes but did things in the end with the best intentions in mind. Kyana is determined to save her best friend Haven from the evil that is taking her over. Throughout BEDEVILED Kyana is plagued with inner struggles as she loses the parts of herself she has always fallen back on. The sexual tension between Kyana and Ryker continues to be high and frustrating. She really does fight her feelings to the end. There is a great deal of action and suspense from beginning to end. The plot is just as good as book 1 and hopefully will continue its awesomeness into book 3. You will be happy to know that BEDEVILED does not end on a cliffhanger like ASCENSION but you will still be left wanting more when its over. I'm not sure what comes next for the new Goddess of the Hunt but I will be looking out for Sable Grace's next release.

2020-08-20 12:02

lz342300

Ölü bedenler ve benzerleri ile hastalıklı bir hayranlık duyuyorum. Bu kitap, cesetlere herkesin bakış açısıyla kaba, havalı ve tuhaf bakar.

2020-01-11 22:28

benjaminkis

Böyle iyi bir kitap - ayrıcalık hayatı ile siyasi bir mahkum olarak karşıtlığı içgörülü ve rahatsız edicidir. İndirilmesi zor bir kitap.

2020-01-03 10:56

beztpnw

Terapist ve hasta arasındaki ilişki hakkında büyüleyici bir kitap, ancak analist hastalarına verdiği insan tepkilerini ortaya koyuyor. Bu on masal akıllıca, öğretici ve kıvrımlarında ve özellikle başlık hikayesinde perçinleme. Kitaba girmem biraz zaman aldı - senden daha fazlasını istiyor, ama sonuçta çok faydalı.

2019-12-28 23:47

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bir Aşk Rüyası okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Bir Aşk Rüyası indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir ücretsiz

Bir Aşk Rüyası indir itibaren WeUpload

3.8 mb. okumak kitap

Bir Aşk Rüyası indir itibaren LiquidFile

3.8 mb. indir

Bir Aşk Rüyası e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bir Aşk Rüyası okumak içinde djvu

4.5 mb. indir DjVu

Bir Aşk Rüyası indir içinde pdf

4.2 mb. indir pdf

Bir Aşk Rüyası indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

Bir Aşk Rüyası indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Seni İzliyorum - Irene Cao Seni İzliyorum - Irene Cao Aşkın henüz ne olduğunu bilmeyen bir kadın ve onun sadece karanlık yüzünü bilen bir adamın lezetli, romantik ve bağımlılık yaratan ilişkileri… Venedik’te tarihi bir ...

Kıyıya Vuran Deniz Kabukları (Ciltli)-Hanah Richel Kıyıya Vuran Deniz Kabukları (Ciltli) - Hanah Richel Kalbiniz afetse bile ruhunuz ihaneti unutup yeniden sevmeyi öğrenebilir mi? Dorset sahilini dalgalarıyla döven fırtınalı ...

Evin Hanımı Evin Hanımı - Alice Taylor Ansızın gerçekleşen bir kaza ve ölen bir baba… Koca çiftlikle nasıl baş edeceklerini bilemeyen çocuklar… Satılık bir çiftlik… Küçük bir kasabada birbirine düşman iki ailenin nesil...

Bir Aşk Rüyası Bir Aşk Rüyası - Andrea Vitali İtalya’da, Como gölünün kıyısında kendi halinde bir kasaba olan Belano’nun sakinleri dışarıdan bakıldığında son derece sıradan ve sakin bir hayat sürmektedirler. Ancak her bir...