Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby e-kitap

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Virginia Apgar’dan Barbara McClintock’a, Chien-Shiung Wu’dan Sophie Kowalevski’ye, Hedy Lamar’a… Rachel Swaby’nin eğlenceli kaleminden süzülen 52 yaşam öyküsü, bilimi ve dünyayı değiştiren 52 bilim insanı, uğradıkları haksızlıklara ve ayrımcılığa karşı bilime tutunan 52 kadın… Swaby’nin dikbaşlıları bir yandan DNA’nın yapısını çözüyor, doğanın kanunlarını baştan yazıyor ya attorney general yepyeni bir bilim dalı kuruyor, diğer yandan alay ediliyor, görmezden geliniyor ve hakarete uğruyorlar. Ne olursa olsun farklı dönemlerden ve bambaşka coğrafyalardan gelen bu kadınlar başkalarının kanatlerine değil, bilime inanmaktan asla vazgeçmiyorlar. Bunlar dikbaşlı kadınlar! Rachel Swaby, Bottom dog Weekly editörü.

:

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby

atiboy

Küçük çocuklar için olsa da, yetişkinlerin bunu sevebileceğini düşünüyorum. Ayrıca Henry ve Mudge'nin yaptıkları şeylerin sadece çocuklar için değil, bazılarının da bir şeyler öğrettiğini düşünüyorum.

2020-01-06 22:39

diegoofferni

Vay be ... iyi başladı ve sonra daha iyi oldu! Sadece bitirdikten sonra Sonunda kendimi birkaç yeni karaktere ve tamamen yeni bir hikayeye uydurmak biraz zaman aldı, ancak genel olarak bu dizideki her kitabın farklı bir karaktere odaklanmasını seviyorum. Önceki kitaplardan olanlar hala etrafta - ve eski görünümleriyle etkileyici bir şekilde tutarlılar - ve onları başka bir perspektiften görmek ilginç. Ara doldurma / genç genç karakterlerin her biri oldukça farklıdır, ancak hepsi bu zorlu büyüme yolculuğundan geçiyor. Tara bu hikayenin yıldızı ve kitabın ilk yarısı onu tanımamıza yardımcı oluyor. Ana oyunun bir parçası olmak için güven ve motivasyondan yoksun, 'kenarda yaşamayı' seviyor. Pek çok arkadaşı yok, çünkü ebeveynlerinin her iki yılda bir eve taşınması gerekiyor. Tara ve ailesi (özellikle annesi) arasındaki ilişki iyi, ama büyük değil. Tara, yaz için bir öğretmenin doldurulmuş hayvanını çalmaya çalışmak için 'ceza' olarak Willow Falls'a gönderildiğinde (uzun bir hikaye) hayatı sonsuza dek daha iyiye doğru değişiyor. Tüm kitaplarda olduğu gibi, gizemli Angelina bir kez daha genç bir gencin 'yaşam önceliklerini' çözmeye yardımcı oluyor gibi görünüyor, ancak yine de dersler ağır değil ve hem derin hem de çok eğlenceli olmayı başardı. Aslında, hikayenin ilk yarısı için nereye gittiğini merak ettim, bu da sonunda her şey bir araya geldiğinde etkisini arttırdı. Bu hikayede öncekilerden biraz daha genç bir aşk var - 13, 12'den biraz daha yaşlı - ama akıllıca 'arkadaşlık' aşamasında. Genç okuyucular hakkında çok şey bulacaklar - iyi arkadaş olduklarını gösteren film yıldızları, dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven karakterler, genç arkadaşlıkların hafif yürekli dramaları ve daha fazlası ... ama bunların hepsi çok değerli bir hikaye çok merkezci olmak yerine başkalarının ihtiyaçlarını fark etmeyi öğrenmek ve hayatlarında olumlu bir fark yaratmak. Gerçekten bir sonrakini dört gözle bekliyorum - acaba Grace hakkında mı ...?

2020-01-05 10:48

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby okumak itibaren EasyFiles

5.8 mb. indir kitap

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby indir itibaren OpenShare

3.1 mb. indir ücretsiz

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby indir itibaren LiquidFile

5.5 mb. indir

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby okumak içinde djvu

3.4 mb. indir DjVu

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby indir içinde odf

4.6 mb. indir ODF

Dikbaşlılar: Bilimi Ve Dünyayı Değiştiren 52 Kadın - Rachel Swaby indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar