İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu e-kitap

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu Hadi gel Hadi gel Afrika çayırlarında bir yürüyüşe çıkalım seninle. Çita tüm gücü ve hızıyla düşmüş ceylanın peşine… Filer tüm sevimlilikleriyle su içiyorlar, timsahlar nehirde saklanıyor, zürafalar arkadaşlarına yaklaşan tehlikeyi haber veriyorlar. Bu kitap, Afrika çayırlarında yaşayan hayvanları anlatıyor.

:

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 6,90 TL

Kitap eleştirileri

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu

gogomedia

The Republic was the first philosophy book I read, and it spoiled me. It is very neatly written, easy to follow, and brilliant.

2022-10-29 03:49

mautime

David M. Shapard'ın Açıklamalı versiyonunu okuyorum. Sol sayfa kitap, sağ sayfa ek açıklamalar. İyi, ama benim ilk kez ve çoğunlukla ek açıklamaları terk etti ve şimdi nihayet hikayenin tadını çıkarıyorum. Ben de ek açıklamaları keyif aldık.

2020-01-12 12:32

mrg00

TheNovelBlog.com adresindeki incelememi okuyun http: //www.thenovelblog.com/tnbReview ...

2019-12-29 13:26

alfadhlee

Oprah'ın Kitap Kulübüne bir miktar kredi vermeliyim çünkü seçilen kitaplar oldukça etkileyici, etkileyici kitaplar olma eğilimindedir. Ya da en azından gerçekten iyi okumalar. Gap Creek kesinlikle bu gerçekten iyi okumalardan biriydi. Benim için de kısa, hızlı bir okuma oldu. Cuma gecesi başladı, ertesi gece onunla yapıldı. Kitap, on yedi yaşından çok daha yaşlı görünen çok katmanlı bir karakter olan Julie Richards nee Harmon tarafından yönetiliyor. Şikayet, sıkı çalışma olmadan çalışır ve çoğunlukla ona yaşamın verdiği şeyi kabul eder. Ama aynı zamanda endişelenir ve üzülür ve şeyler hakkında naiftir. O genç ama yaşlı, onu gerçek yapan bir şey. Bir yıl boyunca gerçekleşen kitaba rağmen, Julie bir yaşta ve hayatında çok fazla büyümenin gerçekleşebileceği bir değişim geçiriyor. Ve öyle. Onu sadece yeni hayatına ayak uydurmakla kalmıyor, aynı zamanda onunla eşleşecek şekilde büyütüyoruz. İlk başta yazılması, Julie'nin bakış açısıyla, zaman zaman eğitimsiz olarak ortaya çıkabilen yüzyılın Güney konuşmasında yazılması biraz zor. Ayrıca, ağaçların kesilmesi ve bir domuzun kasaplanması ve hazırlanması, ortalama okuyucunun bilgi ve konfor bölgesinin tamamen dışında olan şeyler hakkında da konuşuluyor. Morgan, okuyucunun her şeyi resimleyebileceği doğal bir rahatlıkla anlatıyor. Aslında sizi kitabın içine çeken derinlikli tanımları. Akşam yemeği yerken her şeyi, her türlü duyguyu, görüntüyü, dokunmayı, sesi, hatta tadı yazar. Julie ile gözlemlemenize izin verilmiyor, her şeyi deneyimlemesinin hemen yanındasınız. Kitabı övecek çok fazla şey yok, eleştirilecek çok şey yok. Gerçekten iyi bir okumaydı: benzersiz, iyi yazılmış ve eğlenceli.

2019-12-26 04:47

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu okumak itibaren EasyFiles

3.5 mb. indir kitap

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu indir itibaren OpenShare

5.6 mb. indir ücretsiz

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu indir itibaren WeUpload

4.3 mb. okumak kitap

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu okumak içinde djvu

3.4 mb. indir DjVu

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu indir içinde odf

3.7 mb. indir ODF

İlk Bilgi Hazinem - Hayvanlar - Stephanie Ledu indir içinde epub

3.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Bilimin Çizgi Romanı : Kuvet Ve Hareket-Samuel Hiti Bilimin Çizgi Romanı : Kuvet ve Hareket - Joseph Midthun *İlkokulara uygun olmakla beraber okul öncesinde de kulanılabilir. *Bilimin temel kavram ve kazanımlarını görüntüler...

...