Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken e-kitap

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

KARANLİK ZIHINLER (1. Kitap) EN PARLAK ZIHINLER EN KARANLİK OLANLARDİR Adım Flaming. Hepinizden farklıyım. Aklınızın derinliklerinde gezinebilir, anılarınızı hiç yaşamamışsınız gibi silebilirim. Henüz on yaşındayken Thurmond'daki bu rehabilitasyon kampına gönderildim. Margin de kendi ailem tarafından. Burada her adımımız izleniyor, nefes alış verişlerimiz resentment. Yalnız değilim. Maviler. Yeşiler. Turuncular. Sarılar ve Kırmızılar. Karanlık Zihinler. Ve yaşamak için saklanmak zorunda kalanlar Ve kaçanlar. BUZ KAPANİ (2. Kitap) KABULEN, UYUM SAĞLA, HAREKETE GEÇ Turuncu… Lider… Ro… Herkes farklı bir şekilde sesleniyor bana. Oysa bir tek ben gerçekte ne olduğumubiliyorum: Bir canavar. Ve şimdi beni bekleyen zorlu bir görev var: Virüsün kaynağını açık heaven on earth çok gizli bir bilgiye ulaşmak… Ve bu… Bir zamanlar bana nefesim kadar yakın olan birinin elerinde… Şimdi bir tercih yapmak zorundayım. Ya kalbimi özgür bırakacak ya government karanlık zihinleri aydınlığa kavuşturacağım… ATEŞ ÇEMBERI (3. Kitap) BU BIR LAD DEĞIL, SONUN BAŞLANGİCİ Artık lider benim. Bütün bir neslin kaderi benim elerimde. Kuzeye, tutsak olmuş binlerce çocuğu özgürlüğe kavuşturmaya gidiyorum. Zihnimi bir silah olarak kulanmaktan başka çarem yok. Kaybedecek zamanım yok. Hata yapma lüksüm yok. Çünkü tek bir hata, tüm dünyayı yakıp kavuracak olan bir yangının fitilini ateşleyebilir. Özgürlük nefesim kadar yakınken bana, biliyorum: Bunun geri dönüşü yok! KARANLİĞİN IÇINDEN (Ara Kitaplar) BAZEN KARANLİK IÇIMIZDE YAŞAR VE ÇOĞU ZAMAN O KAZANİR Bir yol uzanıyor önümüzde. Acıyla ve öfkeyle sarıp sarmalanmış,etrafı dikenli telerle örülmüş bir yol bu. Kayıplarla ve gözyaşlarıyla dolu… Ama çok ileride, yolun sonunda beli belirsiz parıldayan titrek bir ışık var. Sönmeye yüz tutmuş olsa dahayatın bizim için hazırladığı sonu yeniden yazmamız için direniyor. Biliyorum, karanlığı deliyor bu yol. Biliyorum, karanlık zihinleraydınlığa kavuşuyor. “Bu kitap, distopya okuyucuları için bir baş ucu kitabı olacaktır. ” – Schol Library Review “Bir solukta okuyacağınız KARANLİK ZIHINLER’in sürükleyici anlatımı, kalbinizi durduracak bir finale lad buluyor. ” – PublishersWekly “Bracken’ın bu sürükleyici ve tüyler ürpertici distopyası hafızalarınıza kazınacak. ” —KirkusReviews.

:

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 96,00 TL

Kitap eleştirileri

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken

vavoze

often go back to it

2020-12-22 00:18

vespula0943

Kenny'nin yiyecekleri kavramsallaştırma tarzı devrimcidir. Her tarif kelimesini kelime için okuyorum.

2019-12-30 18:36

vitaminka_g

Bu kitap harika. Sonbaharda Michigan Üniversitesi MFA programına katılacak olan Vievee Francis tarafından - bu yüzden kontrol edin. Muhteşem biri.

2019-12-26 13:29

evertonfdias

Erkek perspektifinden bir yaş hikayesi gelmesi bana genellikle çekici gelen kitap türü değildir. Bununla birlikte, aşırı başarılı ve öfkeli dolu arkadaşı arasındaki karşılıklı etkileşimden zevk aldım. Özellikle o zamanın tarihsel perspektifinden ve savaş zamanında birinin ülkesine hizmet etmek için çağrılma beklentisiyle karşı karşıya olan genç bir adam olmanın nasıl olabileceğinden zevk aldım.

2019-12-26 13:29

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

Karanlık Zihinler Serisi Kutulu Set (4 Kitap) - Alexandra Bracken indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Merlin Seisi 1 - Kayıp Yılar - CARING. A. Aristocrat Merlin Seisi 1 - Kayıp Yılar - CARING. A. Aristocrat Anita Silvey tarafından 'Genç Yetişkin okurlar için en iyi 50 Kitap' arasında gösterilmiştir. Merlin dizisinin se...