Osmanlı’da Çocuk Eğitimi e-kitap

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Çocuklarınızı ileride bir lider olacak şekilde yetiştirmek ister misiniz? Osmanlı ailesi çocuk yetiştirmek üzere kurumlaşmıştı. Dengelerini buna göre oturtmuş, buna göre kendini geliştirmişti. Anenin en önemli işi çocuk yetiştirmekti. Mimari de buna göre planlanmıştı. Her evin “olmazsa olmaz”ı sayılan avlular, kadının egemenlik alanıydı. Kısacası, Osmanlı’da hayatın hiçbir evresi başıboş bırakılmaz, hayatın her yönü değerlendirilir, her anı dolu dolu yaşanırdı. Bu yüzden de ömür bereketlenirdi. Bugün ise “cevher insan” yetiştirmede eskisi gibi değiliz. • Osmanlı ailesi ne yapıyordu, nasıl yaşıyordu da bugün bile örnek insanlar olarak andığımız fertler yetiştiriyordu? • Bir Fatih, bir Yavuz, bir Kanuni, bir Akşemsedin, bir Sinan ve daha niceleri nasıl yetişmişti? • Dünyaya hükmeden, üç kıtaya adalet ve barış götüren neslin yetişmesinde nasıl bir ruh yatıyordu? Osmanlı ailesinin çocuklarını yetiştirirken nasıl davrandıklarını, nasıl eğitim verdiklerini bu kitabın sayfalarında bulacaksınız….

:

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi

teresavan

A really quick read. Any 30-something single guy can probably identify with the narrator at least a little bit though his neurosis is extreme. The musical references are interesting, but I probably only recognized about half of them. Thinking about going back through the book just so I can look some of the musicians up on youtube.

2022-10-29 03:23

cheechu4843ab4

The only reason I don't give this book a five is because it is an analogy throughout the entire book to car racing, something I don't really have an interest in. So I did have to skim through quite a few of the racing pages. But otherwise, it is a very well written, thoughtful book and I love reading from the dog's point of view. This book was better than A Dog's Purpose, but not quite as good as Marley and Me.

2020-09-14 09:51

sucyestbc8f

Loved it. I had a hard time at first because the main character was a little too much like Sookie Stackhouse. But, slowly she came into her own where I wasn't comparing the two.

2020-08-13 10:49

mgasplundh

Yazma hakkında okuduğum ilk ders kitabı olmayan kitap. Lamott yazar olmanın ızdırap ve düşkünlüğü hakkında konuşuyor. Bu, yeniden okuduğum birkaç kitaptan biri. Bunu her aldığımda "bu benim için yazıldı" diye düşünüyorum.

2020-01-03 08:39

vitornigg

Bu, şu anda benim için uygun bir kitap ve çoğunlukla ne yapacağınızı söylemek yerine, olabilecekleri en iyi olmalarına yardımcı olmak için, kendinizi ve çocuğunuzla etkileşimlerinizi nasıl geliştireceğinizle ilgili seviyorum. bilmek tamamen etkisizdir!

2020-01-02 23:44

alwayssb6c4d

Bir şekilde gizemleri okudum ve tüm zamanların en iyi on gizemli kitabının bir listesine rastladım. Bay Ripley oradaydı ve onu okumak ilgimi çekti. Bu harika bir kitap - bir katilin psikolojik portresi ve sadece genel olarak bir fındık. Tom Ripley akıllı ve bükülmüş bir eğlence karışımı. Bu kitap arsanın büyük bölümlerini değiştiren filmden çok daha iyiydi (neden?) Avrupa ayarlarından keyif aldım ... 50'lerde İtalya'dan vintage kartpostallara bakmak gibiydi. Bu benim en sevdiğim kitaplardan biri.

2020-01-01 20:22

etiennevrithof-etn

Bunu sadece bir ders için okudum. Çok kısa ilgi çekici bir okuma. Anlatı çocuğun bakış açısına göre, konut okullarının hem iyi hem de kötü hakkında konuşuyor.

2019-12-30 22:56

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi indir itibaren OpenShare

4.6 mb. indir ücretsiz

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi indir itibaren LiquidFile

5.4 mb. indir

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi okumak içinde djvu

5.4 mb. indir DjVu

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Osmanlı’da Çocuk Eğitimi indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

“Ya yok olacaksın ya da zalimin zulmüne dur diyeceksin!” Beyin Kontrolü/Beynimdeki Yabancı, insanlık tarihiyle neredeyse bir olan kölelik sistemini ve insanın üstün olma psikolojisinin, ilahlık idiasının en çok ve aleni olara...

Etkili Ve Güzel Konuşma Sanatı - Sırı Er ETKİLİ VE GÜZEL KONUŞMA SANATI / Sırı ER Dış görünüşü güzel, hareketleri zarif olan bir kişi, kulağı tırmalayan ses tonu, kaba ve sert konuşma biçimi nedeniyle insana itici geleb...

Yönetim İlkeleri - Üzeyir Garih Özelikle descendant 20 yılda canvas içinde ve dışında, bireysel şekilde başlayan işletmelerin zamanla birleşerek büyümelerine tanık olmaktayız. Çeşitli alanlarda iş gören kurumsalaşmış bu şirke...

Aneciğim Saedece Benim Ol-Yaşar Kuru Dünyanın en zevkli işi çocuk yetiştirmektir. Bunun tadına varamayan günümüz ane-babaları için ise bu idiamızın “şimdilik” pek anlamı olmayabilir. Yaratılış Pedagojisi kitaplarımızı okuyan...