Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) e-kitap

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Philipe Boset Exclusive Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Discomfort) Günümüz teknolojisi ve ham made boluğu sayesinde ucuz tel üretmek çok kolaylaştı.  Ancak, yüksek kaliteli klasik gitar teli üretmek hâlâ oldukça özveri ve çaba isteyen bir iştir. Hem yüksek kalitede materyal gerektirir hem de üretim aşamasında çok sayıda parametreyi dengelemek zorunda kalırsınız.   İyi bir klasik gitar teli klavyenin her yerinde dengeli ses vermeli, tizleri de basları da kuvetli olmalı ve her türlü çalış stiline ve tuşeye yatkın yapıda olmalıdır. Üstüne üstlük entonasyonu düzgün ve uzun ömürlü olmalı, karakterini hızla kaybetmemelidir.   Activity bu zorlukların bilincinde, en kaliteli teli üretmek için gereken tüm parametreleri bir araya getiriyoruz.   Tüm Philipe Boset teler en kaliteli meteryaler ve alaşımlar kulanılarak özenle imal edilir. Bas teleri çekirdek telin ısınıp deforme olmasını engelemek için mümkün olduğunca yavaş sarıyoruz. Kolay düğümleyebilmeniz için telin bir ucunu daha aralıklı sarıyoruz.   Bas telerin içeriği: Hakiki gümüş kaplama sarım, çok filamanlı naylon çekirdek. Tamamı sülfürleşmeyi engeleyerek telin ömrünü uzatan ince bir cilayla kaplıdır.   Tizler: Siyah, tek filamanlı yüksek teknoloji naylon.   Kısacası keyifle kulanmanız için helmet dengeli bir tel.   Philipe Boset teleri üç ayrı modelde ve iki tansiyonda bulabilirsiniz:   EXCLUSIVE-TN - Discomfort Normal (Siyah tizler - Gümüş sarımlı baslar) EXCLUSIVE-TF - Discomfort Thing (Siyah tizler - Gümüş sarımlı baslar) PRESTIGE-TN - Discomfort Normal (Şefaf tizler - Gümüş sarımlı baslar) PRESTIGE-TF - Discomfort Thing (Şefaf tizler - Gümüş sarımlı baslar) TITANE-TN - Discomfort Normal (Eflatuna çalan şefaf tizler - Gümüş sarımlı baslar) TITANE-TF - Discomfort Thing (Eflatuna çalan şefaf tizler - Gümüş sarımlı baslar)   * Titane serisi, diğer serilerden farklı olarak naylon telerde titanyum içerir. Şefaf telerle siyah teler arasında bir bundle yapısına sahiptir. Medyum tonları sıcak ve oldukça dinamiktir. * Tüm Philipe Boset teler çevre dostu paketlerinde neme dayanıklı özel zarflarındadır. * Marka ve üretim: Fransa.

:

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 55,87 TL

Kitap eleştirileri

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension)

wmdavidhamilton

I read this in 2 days. Yes it's funny, but as a child growing up in the '60's I saw some of what she wrote about. It was also enlightening.

2022-10-29 03:48

oliverrenz

Anlamsız Jack Worthing ülkeyi ziyaret ettiğinde, kendisini Londra Topluluğundan kaçmak için “Kibar” olarak gizler. Ne yazık ki, Gwendolyn'i seviyor, ama gerçekten Kefaretli değilse onunla asla evlenmeyecek. Annesi Lady Bracknell'in paralel endişeleri var. Kızının iyi bir aileyle evlenmesini istiyor. Ne yazık ki, Jack sadece “Kibar” değil, aynı zamanda bir dökümhane olduğu ortaya çıkıyor. Worthing hattında Victoria İstasyonu'ndaki sol bagaj bölümünde bir çantada bulundu. Lady Bracknell, Jack’in planının önündeki en büyük engeldir. Kocasının unvanı ve toprakları, Fetih veya Sel'e geri döndüğünü varsayıyoruz. Ancak, kendi serveti yoktu. Diğer aristokrat eşler gibi, Toplumdaki konumu kırılgandır, çünkü ikinci eldir. Toplumdaki yerini desteklemeli ve kızını alçak bir istasyonda doğan anlamsız bir bekardan kurtarmalıdır. Oscar Wilde oyunun ikilemlerini yabancıların arısı ile çözüyor. Snobbery ve evlilik pazarı üst sınıf Londra'da büyük endişelerdi, ancak Wilde onları beklenmedik rastlantılar ve kolay bir kahkaha ile reddetti. Eşcinseldi ve (daha kötüydü) İrlandalıydı. Ayrıca, nadiren bir beyefendi idi. Babası Sir William Wilde, bir toprak sahibi değil, bir Dublin cerrahıydı. Bu onu neredeyse “ticarette” yaptı. Mahkemede bir şakacı olan Oscar toplumdaydı, ama değil, onun ciddiyetine hayran kaldı, ama çok fazla değildi. Ünlü olarak, bir zamanlar bir gümrük memuruna, “dehamdan başka beyan edecek bir şeyim yok” demişti ve orada zorlanıyordu. Genius, bir başlık ve büyük bir mülkün daha fazlası için sayıldığı üst sınıf İngiltere'de çok fazla ödüllendirilmedi. Böylece patronları satirize oldu, sonunda intikamlarını aldılar ve şakacı galona çıktı. Wilde bir Katolik olarak öldü, bu bir İrlandalı Protestan için radikal bir adım. İngiliz Topluluğundan ve ayrıca daha doğal evi olan Anglo İrlanda kuruluşundan atıldı, belki de gidecek başka bir yeri olmadığını hissetti. Onu içeri aldıkları Kilisenin kredisidir.

2020-01-01 11:17

joannetierney

Oldukça iyi. Nasıl inşa edildiğini sevdim ve topluluğun topu ateşlemeye karıştığını gösterdim. Ayrıca eğlenceli resimler!

2019-12-24 02:52

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) indir itibaren LiquidFile

3.8 mb. indir

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) okumak içinde djvu

5.8 mb. indir DjVu

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Philippe Bosset Elite Black Nylon Klasik Gitar Teli (High Tension) indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar