Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri e-kitap

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

:

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 55,00 TL

Kitap eleştirileri

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri

yogeshbhol63b7

Based on the book flap on this ARC, there will be a blitz of advertising for this book when it comes up. There is a planned teaser trailer, a Facebook campaign, a "viral widget," (what is that?!) and all sorts of other stuff. I have a feeling this is to be the next The Historian. I did not particularly care for The Historian, and I have the same sorts of issues with Deliverance Dane. The author has done a lot of research into the Salem witch trials, and she certainly tries to put it all into the book. (Though not to the extent that Elizabeth Kostova drops in long passages of vampiric research into The Historian.) She also has a very bizarre way of terming things to be "New England" or "Yankee" culture. I have not experienced this before, and I found it odd that seemingly innocuous occurrences were described as being a New England propensity for thrift or something of the like. Maybe this is normal for people from the East Coast- I don't know :-) Another feature that irked me was Howe's random descriptive passages. I like authors writing lush books using lush language. But I feel that sometimes, it can seem forced. Saying that a voice "floats in sans serif font" seems forced to me. Personally, I feel this book is going to get really good reviews due to all the hype surrounding it. And I'm not saying that it wasn't good- it was entertaining and fun to read, though I think it could do with some more editing. The premise of the book is intriguing on its own- a novel written from the assumption that the accused witches of Salem were truly witches. Interestingly enough, this is not a take that I have seen before (Has anyone elseread books with this premise? Good ones?). And the historical parts are compelling. In fact, I much preferred the historical interludes to the modern-day ones. Modern-day being 1991. I'm not entirely sure why Howe decided to set her story in 1991 instead of in 2009; that's a question I'd like to ask her. And generally, I think if you enjoyed The Historian, you will enjoy The Physick Book of Deliverance Dane. Also, I think anyone who has the tiniest inkling of interest in American colonial history will be unable to withstand the plethora of marketing around this book. So go for it, and enjoy. And for those of you East Coasters, please let me know if you think the book embues that "New England" personality.

2020-09-12 13:35

brunogeraldi

Bu diziyi ve bu yazarı seviyorum, çok yetenekli. Kitabın tamamına ilgimi çekti. Ve her zamanki kitaptan farklı bir hikayesi vardı. Ben çok keyif aldım.

2020-01-04 05:09

yoommmmmmm

Arzu eden bir öğretmen olan Cate, gündüzleri okuyor ve geceleri barmen oluyor, Boston'un gösterişli Güney Sonu'nda Marty (Marta) Longfellow adında sık sık bulunmayan bir drag queen ile yaşıyor. Mükemmel bir yaşam düzenlemesi - "büyük, güçlü bir oda arkadaşı ... kadınlarla ilgilenmiyor", Marty'nin kaybolduğu zaman, yalnız bir zaman ve düşük kira dönüşleri, sevimli bir boğa güreşi geride bırakarak tamamen şüpheli. Cate'in seksi aşk ilgisi, barroom düzenli Kellen McBride, Marty'nin bir dizi eşsiz mücevher soygunundan sorumlu olduğuna inanan bir "bağımsız kurtarma ajanı" dır; Marty'nin yeri savunduktan sonra, Cate onun peşinden gitmeden önce kayıp Marty'yi bulmak için onunla birlikte çalışır.

2019-12-28 01:17

mgasplundh

Bu "Mezuniyet için Mükemmel" olarak pazarlanmış olmasına rağmen, Ekim ayında çocukların Cadılar Bayramı kostümleri için bir fikir düşünmeleri gerektiğinde bunu görebiliyorum. Araştırma için bir kariyer seçmek zorunda kalırlarsa 2. sınıf öğrencileri tarafından da kullanılabilirler (bunu anaokulunda mı yoksa birinci sınıfta mı yapıyorlar?).

2019-12-18 06:16

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri indir itibaren OpenShare

3.7 mb. indir ücretsiz

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri indir itibaren WeUpload

5.6 mb. okumak kitap

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri indir itibaren LiquidFile

5.5 mb. indir

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri okumak içinde djvu

3.1 mb. indir DjVu

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Polis Meslek Yüksekokulu Konu Anlatımı Bölüm Konu Testleri indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Stage 4 David Coperfield Cdli-Charles Dickens Stage 4 David Coperfield CDli - Charles Dickens  ....

Hızlı ve Pratik Rusça El Kitabı - Binlerce sözcük ve cümle - Pratik konuşmayı sağlayıcı kolay telefuz - Rusça dilbilgisi özet - En yaygın olarak kulanılan en en çok ihtiyaç duyulan sözcüklerle oluşan Rusça - Türkçe ve Türkçe ...

Stories About Fod (Stage 1)-Edgar Alan Poe Once upon a time there was a litle old man and a litle old woman. They lived together in a cotage in the countryside. There was a long winding path from the road to their house. Nea...