Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı e-kitap

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

- İnsanlararası iletişimde husumeti, anlaşmazlıkları ve yanlış anlamaları uyuma dönüştürmek, - Sözlü çatışmalardan, ağız kavgalarından ve sinir patlamalarından kaçınmak, Sözünüzü, insanlarla huzurlu bir birlikteliğin aracı haline getirmek istemez misiniz? Sözlü dövüş sanatı Tongue Fu proportion bütün bunların yolunu gösteriyor. Tongue Fu ile şu teknikleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz: - Unutmanız gereken sözler ve kullanmanız gereken hangileridir? - "Haklısınız" demenin muazzam dönüştürücü gücünden nasıl yararlanabilirsiniz? - Sözel zorbalarla nasıl başa çıkabilirsiniz? - Başkaları bamtelinize dokunduğunda ne yapabilirsiniz? - Onurunuzu koruyarak münakaşalardan nasıl sıyrılabilirsiniz? - Ne diyeceğinizi bilmediğinizde ne diyebilirsiniz? - Susmayı kendi yararınıza nasıl kullanabilirsiniz? - Duygularınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?.

:

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: Boyner Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9789757004028
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı

studiotwentyfour

i would have given this one more star if i had understood more of it. i liked the first half of the book, until it got repetitive and confusing and weird.

2020-08-26 15:01

gzagoria

Adrian Mole hepsi büyüdü, ama yine de aptal bir twerp. Yazarken buna sadece 10 sayfam var ve aradaki tüm kitapları takip etmedim (ilkinden beri kaçırdığım yarım düzine var), bu yüzden biraz geride kaldım.

2020-01-13 22:51

frisamaraold

Bir gizem olarak zaman zaman sadece Tamam ve biraz uykulu, ama bir hikaye olarak booklovers ile bağlanmak amaçlı, mükemmel olduğunu kabul ediyorum. Dikkat çekici bir şekilde, Reader's Digest kitaplarının bu nefis korkutucu eleştirisi: "Henry, Reader's Digest'in editör kadrosunun zar zor antropomorfik yaratıklardan oluşan bir menajerden oluştuğunu, burada bir kolun, bir bacağın, bir elin, Güneşsiz odalardaki makineler tarafından eğitilenler, mum püskürterek yanan masalar üzerinde saatlerce toplanmalı, konveyör bantla kağıt tabaklara yulaf ezmesi, kendi hapşırma ve öksürük sesleri 1960'lı yıllardan kalma eski Muzak kasetlerinden yeni ve yeni romanlar, biyografiler ve tarihler aldılar ve birinci sınıf öğrencilerine dağıtılan bir tür makasla onları yırtıp, çok fazla hece veya renkli dört harfli bir kelime ile entelektüel uykularından şok olmak; sekiz sayfadan fazla çalışan bölümleri kesmek, dört ila altı inçten daha büyük resimleri kırpmak, hepsi sırayla "yoğunlaştırılmış" olarak adlandırdıkları güdük küçük tekdüze ciltlerde aynı anda dört taneye sığabilecek popüler kitapların kısaltılmış versiyonlarını üretmek.

2019-12-25 13:26

mariegaillard

hümanistik tonlarla temel post-apok.

2019-12-22 12:27

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı okumak itibaren EasyFiles

3.7 mb. indir kitap

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı indir itibaren WeUpload

3.6 mb. okumak kitap

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı indir içinde pdf

3.3 mb. indir pdf

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı indir içinde odf

5.2 mb. indir ODF

Tongue Fu Sözlü Dövüş Sanatı indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kendinizi hiç güçten düşmüş, kararsızlık içinde, yabancılara karşı kapalı veya yeniliklerle baş edemeyecek durumda hissettiniz mi? Nerede olduğunuza ya da kiminle olduğunuza bağlı olmadan dört dörtlük bir özgüven edinmenin yo...

**Satın alacağınız kitabın baskısı görseldekinden farklı olabilir. İnsanlar arası iletişimde husumeti, anlaşmazlıkları ve yanlış anlamaları uyuma dönüştürmek, - Sözlü çatışmalardan, ağız kavgalarından ve sinir patlamalarından...