Yapay Zeka e-kitap

Yapay Zeka PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Yapay Zeka Yapay Zeka - Vasif Vagifoğlu Nabiyev Gördüğü yoğun ilgi sonucunda, güncelenmiş 5. Baskısını yapan kitap, "Yapay Zeka" ile ilgili temel nitelikli olup, zeki davranışların bilgisayarda modelenmesi konusunda özelikle Türkçe kaynak sıkıntısını gidermek amacıyla yazılmıştır. Kitapta, konular yabancı kaynaklardan farklı bir açıda ve genişlikte işlenmektedir. Genelikle bir yöntemin açıklanmasına değinmeden önce, olayın gerçeğinin doğadaki akışı incelenmiş ve sonra da modelin özeliklerine değinilmeye çalışılmıştır. Dikat ederseniz, kitaptaki birçok yöntemin kaynağı doğadır. İster yapay sinir ağları, karınca kolonisi sistemi, genetik algoritmalar, bilgilerin modelenmesi çeşitleri, obstacle çözme teknikleri, isterse de doğal dil işleme ve tanıma problemleri, temelini gerçek yaşamdan almaktadır. Sizlere sunulan bu kitap, yazarın yıları süren araştırmalarının sonucu olup, toplam 17 bölümden oluşmaktadır.   Eser, bilgisayar mühendisleri başta olmakla bilişim sistemleri, elektronik, endüstri ve uygulamalı matematik bölümlerinin lisans ve yüksek lisans öğrencileri için ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Zeki davranışların bilgisayarda modelenmesiyle ilgilenen diğer araştırmacı ve meslek sahipleri de kitaptan faydalanabilir.

:

Yapay Zeka e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: SEÇKİN YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 59,90 TL

Kitap eleştirileri

Yapay Zeka

mimicliao

My favorite book. I love the author, Blake Nelson. This is a book that I read again and again.

2020-09-19 04:59

josiasaugusto

I read this when I was little and cried a lot!

2020-08-26 11:05

sefibogin

Bu kitabı sevmeye çalıştım. Gerçekten yaptım. Ama belki de şimdiye kadar okuduğum İncil kızlığı hakkındaki en kötü kitaplardan biri. En başından beri Elsie’nin kusurlu kusursuzluğu mide bulandırıcıydı ve onun için hissettiğim sempatiyi boğuyordu. Her küçük kurala kusursuzca uyması beni insandan daha fazla otomat olduğuna inandırdı. Tüm komplo (özellikle babasının mantıksız cezaları ve duygusal istismarıyla ilgili kısımlar) yalnızca Elsie’nin statik mükemmelliğini “geliştirmek” için var. Bu sıkıcı amacı ilk birkaç sayfada tamamlamasına rağmen, hikayenin başka hiçbir yere gitme niyeti yok. Kitabın sonunda, Elsie'nin sürekli ağlamasını durdurmak ve durgun arsaları canlandırmak için kendini boğmasını diliyordum. Kitabın teknik yönlerinin yanı sıra, Martha Finley'nin Hıristiyanlığın güzelliğini özlediğini düşünüyorum. Herkesin günahları ve başarısızlıkları vardır. Bu nedenle, Hıristiyan yaşamı sürekli bir kalıplama ve büyüyen süreçtir. Hayatı bu kadar güzel ve heyecan verici kılan kusurlarımıza rağmen Mesih'in büyük işi. Mesih'i hayatlarımızla yüceltmeye çalışsak da, burada asla dünyadaki mükemmelliğe ulaşmayacağız. Ancak Elsie, bu gerçekliğin dışında kendi başına katı bir Ütopya'da var gibi görünüyor. Elsie'nin aksine doktrin ne olursa olsun, Finley'in kızlara temel mesajı, “Elsie'ye bakın. O harika ve kusursuz. Tanrısal bir genç kadın olmak istiyorsanız tam olarak böyle davranmalısınız. ”Bu ulaşılabilir mükemmellik kavramı sadece cesaret kırıcı değil, aynı zamanda bu kitapları okuyan kızlara da zarar veriyor. Böyle gerçekçi olmayan bir fikre bağlı kalmak yasallığa, depresyona ve hatta başarısız evliliklere yol açabilir. İnsanların bu kitabı, "1800'lerde yazdıkları gibi savunmaya çalıştıklarını duydum. Ve o zaman kızlar ve toplum bu şekilde oldu." Hımm ... affedersiniz? Aynı on yılda yazılmış çok daha derin, daha iyi yazılmış, çok daha cesaret verici ve çok daha gerçekçi olan birden fazla kitap düşünebilirim. Tamamen adil olmak gerekirse, Elsie Dinsmore serisinin tamamını okumadım. Ancak bu ilk kitabın arkasındaki zihniyet, mesaj veya yazı stilinin daha sonra kökten değiştiğinden şüpheliyim. Hıristiyan topluluğunun genel olarak övgüde bulunduğu ve birkaç yakın arkadaşımın “anlamlı ve canlandırıcı” bulduğu bir kitap olmaktan dolayı üzülüyorum. Ama acı verici didaktik arsa, kötü yaratılmış karakterler ve potansiyel olarak zarar verici mesaj, onu herkese tavsiye edemedi. . “Hristiyan Klasik” olarak etiketlenmiş olmasına rağmen, bu unvanı hak etmekten çok yetersiz.

2020-01-12 21:37

byronelliob6f4

Açık görüşlülüğü ve sahibi Bay John Jardinis'in nezaketi nedeniyle "Sırlar Evi" ne de çevrilebilen Blake House, bence, dünyanın en sevilen edebi romanlarından biridir. Hikaye, iki anlatıcı, hikayenin genç kahramanı Dana General ve Esther tarafından anlatılıyor. Bir kadın anlatıcı dilinden tek Dickens romanı, Viktorya döneminin özel kadınsı tevazusu ile doludur, birkaç ayrıntılı, iç içe geçmiş hikayenin minyatür bir koleksiyonudur. En önemli hikaye, gençlik sevgisiyle geleneksel ve dini ahlakla ilgisi olmayan, sevgili Kaptan Houdan'a katılan ve sevgilisinin yokluğunda uzaktaki bir çocuğu doğuran bir özgür kadın olan Onoria Burberry'nin hikayesidir. Öldüklerini söylediler. Sonra öndeki sevgili ölüm haberi geliyor. Tek başına, Onoria, Sir Lee Sester Dedlac adlı yaşlı, zengin ve zengin bir adamla evlenme teklifini kabul eder ve kocasına saygı ve sevgi ile büyük bir kutlamada cesur ve monotonluk içinde yaşar. Gerçek şu ki, ne kız çocuğu, ne kızı, ne de sevgilisi ölmüş değil. Ama evli olmayan eşin büyük günahı için kınanır, reddedilir ve lanetlenir ve bu ateşli ve lanetli olan her hamlesi nazikçe de olsa bir şekilde yorumlanır ve yorumlanır! Roman ayrıca güzellik öyküleri, yıllar önce ölen zengin bir adam olan Jarndis'in hikayesini ve birkaç nesil aile sefaletine yol açan miras olduğunu iddia ediyor. Dedluck ailesinin çıkarlarını savunan Avukat Tulking Horn'un Onoria ve müvekkili Bayan Hortens ile olan çatışmaları hakkındaki hikayesi. Richard Carston ve metresi Ida Claire'in öyküsü, Esther'in (hikaye anlatıcısı ve Onoria'nın kayıp kızı) hikayesi ve birbirini seven genç Dr. Allen "Woodcourt", genç Rosa'nın hikayesi, garson Sevdiği Lady Dedlock'a özel ve Rosa aşık olduğu için, Lady Dedlock sevgilisine ve şimdi bir fabrika işçisi ve toprak asaletinin düşmanı olan geç Dedlock Kalesi'nin hizmetçisi Bayan Ravenswell'in oğlunun hikayesine ulaşmasına yardımcı oluyor. Ekselansları Dedlock nedeniyle! ... Blake House, Jarrandis mirasçılarının uzun zamandır beklenen hikayesinin kasıtlı seçimi nedeniyle Viktorya İngiliz hukuk sisteminin tam teşekküllü bir eleştirisi olarak kabul edilir. İngiliz yargı hukukundaki değişimin temel nedenlerinden biri de yasal ve yasal terminoloji ve terimlerdir.

2020-01-12 19:11

mo7_3li

4.5 verirdim. Her zaman olduğu gibi, bu kitapların mizahını ve hayal gücünü seviyorum. Karakterler harika, çok fazla aksiyon ve öngörülemezlik. (Ezra sadece histeriktir! Onunla birlikte kahkahalarla dolu bir sürü an.) Sizi gerçekten asılı bıraktı - bu kitaplarda genellikle olduğundan daha fazla. Kitabın sonu yerine neredeyse bir bölümün sonu gibiydi. Belki bir sonraki kitap çıktığında bundan daha mutlu olacağım. Bekleyemem!

2019-12-26 11:18

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yapay Zeka okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

Yapay Zeka indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Yapay Zeka indir itibaren WeUpload

4.3 mb. okumak kitap

Yapay Zeka indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Yapay Zeka e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yapay Zeka okumak içinde djvu

3.1 mb. indir DjVu

Yapay Zeka indir içinde pdf

4.4 mb. indir pdf

Yapay Zeka indir içinde odf

5.4 mb. indir ODF

Yapay Zeka indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kamu Politikası Kamu Politikası - Hasan Hüseyin Çevik & Süleyman Demirci Kamu politikası sadece kamu yönetimi ve siyaset bilimi kapsamında değil kamu hizmeti niteliği olan bütün alanlardaki faliyetlerin, programların ve uygul...

...

...

Türk Adalet Yönetimi Türkiye'de Adaletin İşleyişi: Yapılanma ve İşlevler / Yüksek Mahkemeler / Adalet Bakanlığı İle Bağlı ve ilgili Kuruluşları / Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu / Bölge ve İlk Derece Mahkemeleri İle Cumhu...