Çapulcu e-kitap

Çapulcu PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Çapulcu “Son olaylar sadece Tayip’in karizmasını çizmekle kalmadı, ülkemizi yurtdışında da rezil eti. Aslında hiçbir şey bilmiyor, nutuklarını eline danışmanları tarafından tutuşturulan notlardan okuyor. Pot kırıyor, gaf yapıyor, vecizeler yumurtluyor… Sonra başkaları onun kırdığı potları tamir etmek için açıklamalar yapıyor. ” Emin Çölaşan “On senedir anlatamadık, diktadan, faşizmden, yıkımdan, kinden, nefreten, intikamdan demokrasi çıkmaz… Demokrasi, çağdaş insanların rejimidir… Ve dünya gördü… Bundan “Başbakan” olmaz…” Bekir Coşkun “…Milyonlarca twet atsınlar, bizim tek bir besmelemiz oyunları bozar. Do elerimizi semaya açıp duamızda, Arafat’ta, vakfemizde, namazda direniriz. Onlar camilerimizde içki içsinler, bu miletin ya Alah, ya fetah demesi bütün hesapları altüst eder. Onlar yaksınlar yıksınlar yağmalasınlar, bizim tek bir la havlemiz tuzağı bozar(…. ) Bırak mili iradeyi, demokrasiyi… Vatikan’daki Papa seçimlerinde despitefulness din bu kadar kürsüye taşınmaz. ” Yılmaz Özdil “Başbakan Erdoğan, 1 yıldır partisinin parlamento üstünlüğünü kulanarak bütün meşru kamu yönetimi mekanizmalarını, star- liberal, ve diğer rejim karşıtı güçlerin desteği ile kontrol altına aldı. ” Şükrü Alnıaçık “Bu satırların yazarı, Ak Parti’yi iktidara getiren ‘geniş koalisyonun muhtemelen sonsuza dek sona ermiş olabileceği’ hükmünü veriyor. ” Cengiz Çandar “Gezi gözaltıları' hızlanıyor, ‘Duran Adamlar’ içeri alınıp sorgulanıyor. Anlaşılan o ki, bir cadı avı start almış durumda, yazık. ” Hasan Cemal “Kendinizi aldatmayın. Yaşadığımız kriz ‘iç ve dış düşmanlar’ın değil, hiçbir gereği yoken toplumu geren, bölen, kutuplaştıran, kendisine destek verenleri dahi karşısına alan, ‘mili irade’yi kendisiyle özdeşleştirerek bütün gücü kendi elinde toplamaya kalkışan Başbakan Erdoğan’ın kendi eseri. ” Şahin Alpay “Başbakan'ın tek adam olmasından kendine siyasi ikbal devşirme hayaleri olanlar var ama bütün AKP’liler öyle değil, Erdoğan’ın tek adamlığı için bütün ülkeyi yakmayı göze alacak mısınız?” Ahmet Altan “Taksim Parkı İstanbul'un gamzesidir, üzerine beton dökülmemeli, bilakis kışla + Avm ihtirasına gem vurulmalı! Taksim direnişi İstanbul'un tarihinde İstanbul'un yüzüsuyu hürmetine gerçekleşen ilk direniş!” Dücane Cündioğlu “Ak Parti kendi lehine olmayan her hareketin arkasında kendisini devirmeye yönelik büyük bir tehlike görüyor. ” Mehmet Altan.

:

Çapulcu e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: TOGAN YAYINCILIK
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Çapulcu

shweth

Bu kitabı ikinci kez okumadığınız takdirde, gerçekten okumalısınız. İlk kez yaptığım kadar çılgınca okumamak güzeldi (çünkü nasıl biteceğini biliyordum), ama sadece tadını çıkarmak için! Bu sefer ilk defadan çok daha fazla aldım. Çok tatmin edici bir okumaydı. Rowling gerçekten yetenekli bir yazardır - umarım bu Harry Potter serisi bitmiş olsa bile daha fazla kitap yapar.

2020-01-17 09:20

heidi137

Bu roman Christa Wolf'un Nazi Almanya'sında büyüdüğü kurgusal anlatımıdır. Bu, savaş, tarih, hafıza ve hatalarımızdan öğrenme hakkında bir hikaye. Olumlu sürükleyici. Yazar, başka bir gözden geçirenin de belirttiği gibi, Nazi rejiminin zulmünün, Yahudi olmayanların yanı sıra Yahudiler için de hiçbir şekilde Holokost'un dehşetini en aza indirmeden zor olduğunu göstermeyi başarıyor. Bu kitabı kelimenin tam anlamıyla parçalara ayıramıyordum .. o kadar güçlü. Wolf hikayeyi duygusallaştırmaz. Kitaptaki tüm insanları gerçek yapıyor. Olayların açıklamaları o kadar gerçekti ki oradaymışım gibi hissettim. Bu kitap beni sonsuza dek değiştirdi. Bana sadece İkinci Dünya Savaşı'na değil, kendime de yeni bir bakış açısı kazandırdı, çünkü bana kendi geçmişime bakmam için bir yol verildi. Wolf'un yazdığı gibi, "Geçmiş olan ölü değil; hatta geçmiş bile değil. Kendimizi ondan kestik, yabancı gibi davranıyoruz." Nihayetinde, bu pasaj hareketin temasını özetler ve sonuç olarak kitabın kapsamını genişleterek savaş ve Nazizm hakkındaki bariz mesajlarının ötesinde bile herkes için bir mesaj olmasını sağlar. Tarih ya da psikoloji ile ilgilenen ya da karakter odaklı romanları sevenler bu kitabı çok sevecekler. Kolay ulaşılabilir olmadığını biliyorum. Buna rağmen, yerel kütüphanenizden veya kullanılmış bir kitapçıdan bir kopya bulmaya çalışmanızı öneririm.

2020-01-12 21:38

nandamends

Klasik bir Pike romanı, hala sevdiğim harika bir hikaye ve karşılaştığım ilk Pike kitabı. Kafamdaki resimleri bu kitaplardan üniversitede öğrendiğim her şeyden çok daha net hatırlıyorum, muhtemelen yazmam gereken en talihsiz şey.

2020-01-04 00:35

pbj3d

Aynı kuru ve Makas ve Kuru ile Koşu saçma ile Burroughs tarafından denemeler bir koleksiyon (sanırım önceki ikisini tercih ettim).

2019-12-22 00:52

eladmua

Bu yazı veya benzeri bir şey değil, içerik yüzünden okunması zor bir kitaptı.

2019-12-21 18:50

victoriabe

Violet'in öyküsü devam ediyor ve bu diziyi kesinlikle sevdi, bu kitap birincisi gibi gerçek bir sayfa çevirici oldu, ancak bu daha fazla eylem ve gerilim olduğunu hissettim ve sadece kitabı indirmek istemedim. Jay ile ilişki ikinci kitapta beni biraz hayal kırıklığına uğrattı, çünkü ilk kitabın ilişkilerini çok güçlü ve dinamik hale getirdiğini hissettim ve Violet o ve Jay'in ayrıldığını söylediğinde neye benziyordum? Bir şey mi kaçırdım? Şaka yaptığını sanıyordum, sadece kavga ettiklerini düşündüm ve aşırıya kaçtığını hissettim. Hikayenin geri kalanı harikaydı ve bu kitabın getirdiği yoğunluğu sevdim ve bu kitapların devam etmesini bekleyemiyorum, bu muhtemelen okuduğum ve bunun nerede olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum ve Kimberly Derting bizi götürüyor.

2019-12-21 12:52

samirhuseynov

Robin Cook'un Blair hükümetiyle ilgili analizi dikkatli ve kesindir.

2019-12-21 12:52

clastgreat

Ödünç Alınan Bir Şey'in takibi. Şunu söylemeliyim ki, daha az sevimli, Ödünç Alınan Bir Şey'i takip edin. Bu kitap, yakılmış en iyi arkadaşların bakış açısı ve hayat sonrası ayrılmasıyla nasıl başa çıktığı konusunda yazılmıştır. Sizi almak için şu anda tam olarak ihtiyacınız olan şey gibi görünse de, muhtemelen olmayacak. Ana karakteri sevmek zordur çünkü ilk kitapta, bu arsa satırının çalışması için kötü adam olduğuna inanarak 200 yüz sayfa harcadınız. Ne olduğunu görmek için okuyun, ancak bir tuz tanesi ile alın.

2019-12-21 09:53

marlontg

Bu ve ilk Adam Canfield romanı oldukça iyi. İlkini birkaç yıl önce dinledik ve sevdik. Bu, günümüz sorunları ile karşı karşıya ve kötü yetişkinler üzerinde zafer kazanan çocuklar ile eşit olarak doldurulur.

2019-12-20 21:47

thirdeyeprojections

Bu yüzden tekrar bir seri seçtim ... "Betsy Taylor korkunç bir hafta geçirdi - önce işini kaybeder, sonra bir trafik kazasında ölür - ve sonunda gerçekten ölmediğini fark eder Bunun yanı sıra, sürekli kan için can sıkıcı bir özlemle perili oluyor.Yeni arkadaşları vampirlerin uzun kehanet kraliçesi olduğunu düşünüyor.Betsy aynı fikirde değil, ama vampirler ona karşı koyamayacağı gizli bir silahla yemliyor: tasarımcı ayakkabılar. vampir Sinclair de cazip ... "Komik kitap! Bazı yerlerde gerçekten yüksek sesle güldüm! Ama eğer burada her şeyi açıklasaydım, kitabı okumanız artık buna değmezdi ...;) Bazı yerlerde ana karakteri Betsy ile çok iyi tanımlayabildim ... ^^ Akıcı bir şekilde yazılmış ve iyi geçiniyorsun. Farklı bir şey. Kapak tamamen hikayeye karşılık gelir. Neşeli, kolay gidiyor ve kendini çok ciddiye almıyor. Kesinlikle bir sonraki cildi alacak! (Cilt 8 yakında piyasaya sürülecek - bu yüzden hala yapmam gereken bazı şeyler var ...)

2019-12-20 21:46

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çapulcu okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

Çapulcu indir itibaren OpenShare

3.4 mb. indir ücretsiz

Çapulcu indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

Çapulcu indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Çapulcu e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çapulcu okumak içinde djvu

4.4 mb. indir DjVu

Çapulcu indir içinde pdf

5.5 mb. indir pdf

Çapulcu indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

Çapulcu indir içinde epub

5.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar