Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set e-kitap

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Dünya Çocuk Klasikleri 30,5 x 43,5 cm ebat’da Kuşe kağıda Düz Yazılı Renkli Resimli Baskı 10 Kitap Set 1-Kibritci Kız / Hans Humane Andersen 2-Kralın Yeni Giysileri / Hans Humane Andersen 3-Kurşun Asker / Hans Humane Andersen 4-Deniz Kızı / Hans Humane Andersen 5-Çirkin Ördek Yavrusu / Hans Humane Andersen 6-Sindirela / Jacob-Wihelm Grim 7-Uyuyan Prenses / Jacob-Wihelm Grim 8-Çizmeli Kedi / Jacob-Wihelm Grim 9-Pinokyo / Carlo Colodi 10-Ali Baba Ve Kırk Haramiler.

:

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: İngilizce
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 100,00 TL

Kitap eleştirileri

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set

zuhri_sam3a05

I was hoping I would get more out of this book re-reading it as an adult than I did in high school. Nope. What am I missing? It's a classic, I know, but I just can't get into the writing, the plot, the characters, the symbolism. All yawns for me. If anyone wants to explain what I'm missing or how my English teacher may have failed me, I'm open to hearing it. But I feel pretty done with trying to appreciate this book. I do love all things Baz Luhrmann, however, so maybe the movie will finally win me over.

2020-08-27 08:06

polikoa9f2

I started to listen to this once and it didn't take but came back to it and it did. Neal Stephenson is very good at imagining future world's. Will something like the "primer" ever exist? Imagine Wikipedia, fully vetted, with personality and interactivity. It could happen.

2020-01-31 18:08

rumengroff56a0

Herkesin hayatlarının yok ya da var olmayan - ama inanılmaz derecede önemli bir yönüne odaklanan kahramanları içerdiği görülen sessiz ve çekici bir şekilde kısa hikayeler. Ustalıkla yazılmıştır. Dramatik dramasında ve işlevsel işlev bozukluğunda çok orta batı.

2020-01-16 08:01

shailu1235

Bu, üç ana karakterin her birinin, birbiriyle bağlantılı olmayan işlevsiz olma nedenlerine sahip olduğu oldukça karanlık ve hatta iç karartıcı bir hikaye. Arsa, düzgün bir şekilde sunulan beklenmedik gelişmelerle sorunsuz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bir okuyucu muhtemelen karakterlerden hiçbirine ısınmayacak olsa da, neden bu kadar duygusal zarar gördüğünü anlamaya başlarsınız, bu da biraz sempati uyandırır. Hem karanlık tonu hem de kar fırtınası referansları nedeniyle kış okuma için iyi bir kitap. 30 yaşın üzerindeki okuyuculara daha fazla itiraz etme olasılığı vardır.

2019-12-31 03:15

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set indir itibaren OpenShare

4.2 mb. indir ücretsiz

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set indir itibaren WeUpload

5.5 mb. okumak kitap

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set indir içinde odf

5.9 mb. indir ODF

Dev Boy Muhteşem Klasikler Dizisi Renkli 10 Kitap Set indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Okumayı Öğrendim Serisi 1 ve 2 Sınıflar İçin Düz Yazılı (10 Kitap Takım - Küçük Boy) - Erdinç Akbaş  Okumayı Öğrendim Serisi 1 ve 2 Sınıflar İçin MEB yeni okuma-yazma programa uygun düz yazılı Renkli Resimli Baskı  Tema ve De...

Çocuklar ve Gençler için hazırlanan bu boyama kitabı ile farklı bir dünyaya adım atacaksınız. Kendi desen renklendirmelerinizi oluşturarak rahatlayacak, stresten uzak bir vakit geçirecek ve yeteneğinizin farkına varacak Sevgi...

2. Ve 3. Sınıflar İçin 10 Temel Eser (40 Kitap Takım)....

Renkli Resimli Okul Öncesi Çocuklar İçin Eşleştirme – Ritmik Sayma – Gruplama – Rakam Yazma – Toplama ve Çıkarma – Geometrik Şekiler Çocukların ilkokulda matematik derslerinde başarılı olmaları, okul öncesinde verilen temel e...