Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo e-kitap

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo Tarık herkes gibi başarılı olmayı, hep en önde hep en sevilen olmayı isteyen sıradan bir çocuktur. Ama son günlerde üzerinde bir ağırlık, sırtında bir yük hiseder. Tarık paylaştıkça, fedakarlık yaptıkça kısacası egosundan vazgeçtikçe hafiflediğini ve özgürleştiğini fark eder. Suriyeli yazar ve çizer Gulnar Hajo'nun hem yazıp hem de çizdiği Sırtımdaki Ağır Yük, Tarık'ın kendini tanıma, benlik ve benciliğinden vazgeçme sürecini anlatıyor.

:

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 9,00 TL

Kitap eleştirileri

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo

nicobarnao

Ailenizle daha az berbat görünmesini sağlayan bir okumaya sahip olan herkes kadar Makasla Koşmaktan keyif aldım, bu yüzden Olası Yan Etkileri denemeye karar verdim. Bu kitabı Makas Koşmaktan çok daha az organize buldum ve denemeler kendileri için çok az ya da hiç ödeme yapmadı. Çoğu "ve sonra 50 $ buldum." Burroughs'in deneme yazısıyla tutarlı bir moda. Buradaki fark, Makasla Koşma makalelerinin önemli ölçüde daha ilgi çekici olmasıydı, bu yüzden birçok antiklimaktik sonuca göz ardı edebildim. Olası Yan Etkilerdeki bazı öyküler "öyle mi?" tüm kitaptan geçmemi zorlaştırdı. Öte yandan, içinde saklanmaya değer birkaç hesap var. Eğer Augusten Burroughs hayranı iseniz, ama çok fazla beklemeyin okudum söyleyebilirim.

2020-01-21 06:00

cyruslouis

Başlangıçta kitap grubum için okudum, diziyi ve McCall Smith'in yazı stilini sevdim. Değerli Ramotswe'den çok şey bekleniyordu. Bunun yerine, küfürlü bir müzisyenle evlenir. Evlendikten sonra, Mme Ramotswe bir ihtiyaç görüyor: tüm özel araştırmacılar erkek ve bir kadının yaptığı şeyleri görmüyor. Kendi ajansına başlar ve yakında yardımına ihtiyacı olan müşterileri olur. Karakterler, hikayeleri ve Mme Ramotswe'nin çözümleri muhteşem! Hızlı ve kolay bir okuma ama bittiğinde yine de tatmin olmuş hissedeceksiniz.

2020-01-05 10:48

oscarduart7438

Okumanız izlediğiniz veya dinlediğiniz şeyle çakıştığında her zaman biraz gariptir. Kısa bir süre önce biyolojik çeşitliliğin azalması ve artan sayıda ülke (örn. Haiti) hakkında kısa süreli kazançlar peşinde koşan insanlarını besleme yeteneklerini yok eden bir program izledim. Sonra bunu aldım. Çeşitli uluslardan, sadakatlerden ve motivasyonlardan oluşan bir oyuncu, okyanusların yükseldiği, petrolün uzun süredir gittiği ve Orta Batı tarım işletmelerinin dünyamızın Enrons, Halliburtons & B & Ps'in yerini aldığı bir gelecekte yedi ölümcül günahın hemen hemen her birini oynuyor. . Melezler ve gıda vebaları İrlanda patates kıtlığının hızlı bir şekilde mercimek gibi görünmesini sağlamıştır. Sadakatler değişiyor, güven ihanet ediliyor, idealizm yeniden doğuyor. Yüksek konsept, iyi uygulama.

2019-12-27 20:42

vespula0943

Teh banyo readingz için harika. Birçok ilginç matematiksel fikir / bulmaca. Hem meslekten olmayan hem de matematikçi için ilginç.

2019-12-27 18:20

muhammadal8c6b

Ne eşsiz bir arsa! onu sevdim

2019-12-27 14:01

janusjornaa

Böyle rahatsız edici bir hikaye, çok iyi yazılmış!

2019-12-27 03:11

pedroramos1971

Bu kitabı tekrar gözden geçirmeyeceğim. Oldukça korkunç bir hikaye, bu yüzden küçük tüylerim hakkında konuşarak onun dehşetini azaltmayacağım.

2019-12-24 12:13

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo indir içinde pdf

5.9 mb. indir pdf

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Sırtımdaki Ağır Yük - Gulnar Hajo indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Diyet-Ömer Seyfetin Diyet Kütük Forsa Ferman Yayınevinin Notu: MEB Talim ve Terbiye Kurulunun 2328 sayılı Tebliğler Dergisinde yayınlanan kararı ile ilk ve ortaokul öğrencilerine tavsiye edilmiştir....

Defne'nin Maceraları 2 : Çekirge İstilası - Stephen Davies Tehlikeli hırsız Musa Litni'yi atlatıp night dönen Defne ve Gidado'yu bu kez başka bir tehlike beklemektedir: Çekirgeler! Kısa sürede koca bir tarlanın bütün mahsulün...

Hem eğlenceli hem heyecanlı bir Jules Verne romanı daha. MEB Talim ve Terbiye Kurulu’nun 243 sayılı Tebliğler Dergisi’nde yayınlanan kararı ile ilköğretim okulu öğrencilerine tavsiye edilmiştir....