Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal e-kitap

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal PDF ve diğer formatlarda e-Kitap

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdat! Dersimiz İngilizce - Yusuf Asal Sınıf arkadaşlarımı çok seviyorum. Biraz garipler ama her sınıfta böyleleri vardır. Vardır değil mi? En iyisi sana onlardan bahsedeyim de kararı sen ver. Mesela Furkan Efe. Bulduğu işe yaramaz icatlar ve yazdığı şirler seni gülmekten ağlatabilir. Aslı desem üretiği akıl almaz komplo teorileri, yazdığı şir ve tiyatro oyunlarıyla tam bir olay. Şeval’inse bir kendini unutmadığı kaldı sınıfta. Onu da yapmış mıydı acaba? Bizim sınıfın maceraları gülmekten öldürür adamı! Bu arada benim adım Çağla. Sen de katılsana bizim matrak maceralarımıza!.

:

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal e-Kitap PDF olarak ücretsiz

 • Yazar:
 • Yayımcı: NESİL YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,00 TL

Kitap eleştirileri

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal

saraforrest

Beasts of no Nation is about a young boy named Agu who grew up in an unnamed nation. As a child, he went to school and loved it too. He had caring parents that loved him very much. But a war erupted and changed Agu's whole life completely. Agu was seperated from his family and is forced to join the army. He experiences many death and rape but he is oblivious of what is going on. He doesnt know what is right from wrong and the only thing on his mind is surviving. This book is really graphic and is written in 1st grade grammar. At first it was difficult to read but soon i got used to it. But that made it more realistic since it seemed like a young boy really wrote the book. I did some research on child soldiers and was really surprised by what i found. 210,000 child soldiers were used in Africa in 10 countries and only 4 countries forbid these uses. Overall, i felt bad for agu but also felt disgusted by their society. Highly recommended book!!!

2020-12-27 19:20

samirhuseynov

Bu dizideki ikinci kitap ve Francis şimdi kendi başına. Manda avlarken, kötü adamlarla tanışır, bir katırın onu evlat edinmesi ve iki çocuğu kurtarması gibi dersler almaya devam eder. Çok kolay ve eğlenceli bir okuma.

2019-12-30 05:23

rogergomes

Ann Coulter'a bayılıyorum. Olduğu gibi diyor. Kitabından çok şey öğrendim. Eserleri mizahi bir şekilde anlatıyor. O bir çatlak!

2019-12-25 00:59

rebeccasayle

Bu kitabı okuduktan sonra kendimi sömürgeci deneyimi Afrika perspektifinden gördüm. Son cümle, Afrika kara kapmasını temel alan olağan bakış açısı romanlarını özetler, aşırı derecede olmasa da, görünüşte beyaz bir adamın bakış açısına dayanırlar ve yerlilere beyaz ırkların yolculuğu / deneyimi / arayışındaki enstrümanlar olarak muamele etme eğilimindedirler. Bu kitabı Afrikalı bir adam ve köyü hakkında bir roman okumak isteyen herkese tavsiye ederim. Onların gelenekleri, dini inançları, sosyal yapısı, yasaları, vb. Artı onun altında 200 sayfa !!!

2019-12-18 08:52

kandivilik7153

Bu hayalet bir hikaye. Onu çok uzak ve zorla buldum.

2019-12-17 06:59

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal okumak itibaren EasyFiles

3.3 mb. indir kitap

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal indir itibaren OpenShare

5.1 mb. indir ücretsiz

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal e-Kitap PDF olarak ücretsiz

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal okumak içinde djvu

3.4 mb. indir DjVu

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal indir içinde pdf

3.3 mb. indir pdf

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Bizim Matrak Sınıf Serisi 4: İmdaaat! Dersimiz İngilizce-Yusuf Asal indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Peygamberimizin Çocuk Dostları 5 - Zeyd crate Sabit Zekâsı ve kabiliyetiyle bütün sahabilerin dikatini çeken Küçük Zeyd (r. a. ), Kur`an-ı Kerim`i ezberlerken, İslam`ı öğrenirken harcadığı gayret ve emeğinin nasıl ödülendir...

Mavişime Ne Oldu? - Gülten Gezer 1 - Anem Beni Seviyor mu? 2 - Sarı Yaprak Neden Düşüyor? 3 - Şifa Veren Kim? 4 - Hastalık Güzel Mi? 5 - Kardeşim Cenete Mi? 6 - Neden Şişmanım? 7 - Maviş`ime Ne Oldu? 8 - Sürmeli Kurban Mı Ola...

Zeka Sandığı - Kafa Patlatan 10 Zeka Sorusu-2-Ersin Teres Zeka Sandığı - Kafa Patlatan 10 Zeka Sorusu-2 - Ersin Teres Hey, Zekâ Sandığı avcısı! Bu maceralı yolculukta hem görsel algı ve düşünme becerini artıracak, he...

...